KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Genç TÜMSİAD’lılara genel başkan morali
Genç TÜMSİAD’lılara genel başkan morali
Güncel
29 Aralık 2012 Cumartesi 11:49
  • 724
  • 0

Genç TÜMSİAD’lılara genel başkan morali

TÜMSİAD Genel Başkanı Hasan Sert, Kocaeli Genç TÜMSİAD üyeleriyle bir araya geldi, deneyimlerini anlatarak amaçlarını paylaştı.
Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Başkanı Dr. Hasan Sert, TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Erdoğan Yılmaz, genç girişimciler komisyonu başkanı Bilal Başçı ve kısa bir süre önce kurulma çalışmalarını tamamlayarak faaliyetlere başlayan Genç TÜMSİAD üyeleriyle bir araya geldi. Genel başkan Sert, “TÜMSİAD kurulalı kısa zaman olmasına rağmen çok çabuk bir büyüme gösterdi. Bu büyümenin aynı hızla devam edebilmesi için merkez olarak bütün yetkiyi size devrettik ve böylece sizleri gereksiz prosedürlerden kurtarmak istedik” dedi. 
 
AMAÇ; ÜRETKEN LİDER
Genel Başkan Sert, tüm yönetim ve üyeler olarak TÜMSİAD`ın büyümesi için gösterdikleri yoğun çabanın meyvelerini aldığını söyledi ve TÜMSİAD`ın Avrupa başta olmak üzere, dünyada birçok ülke tarafından tanındığını belirtti. Genç iş adamlarına bilgi ve deneyimlerini de aktarangenel başkan Sert, “Amacımız; genç iş adamı adaylarını bulunduğumuz çağın zorlu rekabet şartlarına hazırlamak, geleceğin üretken liderlerini yetiştirerek maksimum üye memnuniyetini sağlamaktır” açıklamasında bulundu. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ