KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Gençler sıkıntılarını Dalkılıç’la paylaştı
Gençler sıkıntılarını Dalkılıç’la paylaştı
Güncel
09 Aralık 2011 Cuma 11:24
  • 1479
  • 1

Gençler sıkıntılarını Dalkılıç’la paylaştı

Dilovası Belediyesi’nin kurucu başkanı Ercan Dalkılıç ile bir araya gelen gençler, sıkıntılarını anlattı. Gençler, Dalkılıç’a destek sözü verdi

HAS Parti`ye geçerek adından söz ettiren Dilovası Belediyesi`nin kurucu başkanı Ercan Dalkılıç, Kardelen Halısaha`nın lokalinde gençlerle bir araya geldi. Mimar Sinan Mahallesi`nden gençlerin talebi üzerine gerçekleşen toplantıya, HAS Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Emin Yıldız da katıldı. Önümüzdeki yerel seçimlerde aday olması halinde Dalkılıç ile hareket edeceklerini belirten gençler, iktidarın yaptığı yanlışları paylaştı. Gençler adına söz alan Kenan Topçu, gençlerin yaşadıkları sıkıntıları anlattı.

 

 

İŞSİZLİK SORUNU
Ardından söz alan Yıldız, “Gençliği hiçe sayan bir yönetimle karşı karşıyayız. Bir sürü gencimiz işsiz geziyor. Sosyal aktivitilerden yoksun, kahve köşelerinde oturan gençlerimiz gezmek için başka İlçelere gidiyor” dedi. Bunun üzerine Dalkılıç, “Geçmiş dönemde gençlerimiz için büyük fedakarlık yapmış biriyim. Bugün anlım açık olduğu için yanınızdayım. Dilovası`nda son yıllarda hiçbir hizmet yok. Seçim zamanı verilen sözler adeta havada kaldı. Halkımız bunlara gerekli cevabı verecek” diye konuştu.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ