KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Gençler, yaşlıları mutlu etti
Gençler, yaşlıları mutlu etti
Güncel
18 Aralık 2012 Salı 12:23
  • 648
  • 0

Gençler, yaşlıları mutlu etti

Gençlik meclisi üyeleri, İzmit’teki huzurevi sakinlerini ziyaret ederek oradaki yaşlıları oldukça keyifli dakikalar geçirdi

İzmit Belediyesi Gençlik Meclisi üyeleri, huzurevi sakinlerini ziyaret etti. Gençlik meclisine bağlı sosyal yardımlaşma ve dayanışma komisyonu tarafından gerçekleştirilen ziyarette yaşlıların eli öpülüp, hal ve hatırları soruldu. Koyu bir sohbetin yapıldığı buluşmada eğlenceli anlar da yaşandı. Gençler, bağlama eşliğinde yaşlılarla birlikte şarkılar, türküler söyleyip, halay çekerek hoşça vakit geçirdi. Gençler, yaşlılara çeşitli hediyeler vermeyi de ihmal etmedi. 

 
ÇOK MUTLU OLDULAR
İzmit Belediyesi Gençlik Meclisi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Komisyonu Başkanı Murat Beyhan, sık sık huzurevini ziyaret ederek burada kalanlarla sohbet edeceklerini belirterek, “Biz gençler, ziyaretten büyük zevk aldık. Kentin kıdemlileri dediğimiz yaşlılarımızın ziyaretten duydukları memnuniyet ise sevincimizi daha da arttırdı” dedi. Gençlerin ziyaretiyle mutlu olduklarını söyleyen huzurevi sakinleri de “Sizleri her zaman aramızda görmek isteriz. Ziyaret edilmek, hatırlanmak kadar bizleri çok mutlu etmektedir” şeklinde konuştu. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ