KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Gençlik Merkezi’nin İstanbul çıkarması
Gençlik Merkezi’nin İstanbul çıkarması
Güncel
13 Ekim 2009 Salı 14:23
  • 622
  • 0

Gençlik Merkezi’nin İstanbul çıkarması

Gençlik Merkezi’nin düzenlediği günübirlik İstanbul gezisine katılanlar, dünya şehrinin tarihi yerlerini görme imkanı buldu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan Gençlik Merkezi, İstanbul`a bir gezi düzenledi. Gezi dahilinde 37 genç İstanbul`un tarihi yerlerini görme imkanı buldu. Topkapı Sarayı ile başlayıp Panorama 1453 Müzesi ile devam eden etkinlik, Sultan Ahmet Camii`nin görkemli atmosferinde son buldu. Gençler bu gibi kültürel gezilerin devam etmesini  talep etti. Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan kumanyaların da dağıtıldığı gezide Gençlik Merkezi üyeleri birbirlerini daha yakından tanıma ve kaynaşma fırsatı buldu.
 

TAM DONANIMLI MERKEZ
Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Gençlik Merkezi, gençlerin ihtiyaçlarına göre tasarlandı. Çeşitli eğitim programlarının düzenlendiği merkezde bilgisayar laboratuvarı, kütüphane ve konferans salonu yer alıyor. Gençlerin dinlenmeleri ve stres atmaları için kafeterya ve çeşitli oyun grupları da bulunuyor. Kocaeli Fuarı içinde geniş bir bahçeye sahip olan Gençlik Merkezi yeni üyelerini bekliyor.
 

KAYITLAR DEVAM EDİYOR
Gençlerin kendilerini daha iyi ifade edebilmeleri, sosyal hayata katılımları ve ileride söz sahibi bireyler olmalarına katkı sağlamak amacıyla kurulan Gençlik Merkezi`nde üye kayıtları devam ediyor. 7 ila 30 yaş arasındaki tüm öğrencilerin üye olabileceği merkez şimdiden gençlerin ilgi odağı olmayı başardı. 16 yaş altındakilerin ailesinin rızasını belgelemeleri istenirken, üye olmak için 2 vesikalık fotoğraf ve bir kimlik fotokopisi yeterli oluyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ