KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
Gençlik Projesi’nde eğitimler DEVAM EDİYOR
Gençlik Projesi’nde eğitimler DEVAM EDİYOR
Güncel
Hanifi Surun
23 Kasım 2017 Perşembe 10:47
  • 611
  • 0

Gençlik Projesi’nde eğitimler DEVAM EDİYOR

Çayırova Belediyesi Hedef Gelecek Gençlik Projesi öğrencileri haftalık eğitimlerine farklı konu ve derslerle devam ediyor.

Çayırova Belediyesi Hedef Gelecek Gençlik Projesi öğrencileri haftalık eğitimlerine farklı konu ve derslerle devam ediyor. Çayırova’nın lider ruhlu öğrencileri bu hafta derse Doç. Dr. M. Lütfi Arslan’ın ‘’Dünya Bizi Bekliyor’’ adlı kitabını okuyarak geldiler ve üç saatlik bir ders süresinde İstanbul Medeniyet Üniversitesi’nden Doç. Dr. M. Lütfi Arslan eşliğinde kitap kritiği yaptılar.

 

KİTAP KRİTİĞİ YAPTILAR

Ders aralarında keyifli sohbetlerin yapıldığı program çerçevesinde öğrencilere hayat tecrübeleri ve deneyimlerini anlatan Arslan, eğitimimizi sonuna kadar en kaliteli biçimde almamız gerektiğini ama bunu dahi insanlara faydalı olmak için kullanmamız gerektiğini vurguladı. Kitap okumanın neden bu kadar önemli olduğu konusunda açıklamalar yapan Arslan, yazar ve okur arasındaki bağlantıyı anlattı. Kitap kritiğinden sonra İngilizce ve matematik dersi gören öğrenciler günü verimli şekilde bitirdi.

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ