KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Genelkurmay Başkanı Gölcük’te
Genelkurmay Başkanı Gölcük’te
Güncel
16 Ekim 2012 Salı 09:17
  • 3337
  • 8

Genelkurmay Başkanı Gölcük’te

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel Gölcük'te bulunan Donanma Komutanlığı'nda incelemelerde bulunuyor.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Donanma Komutanlığı'na ait birliklerde inceleme ve denetlemelerde bulunmak amacıyla Gölcük'e geldi. Genelkurmay Başkanlığı'nın internet sitesinde, "Genelkurmay Başkanı, beraberinde Deniz Kuvvetleri Komutanı olduğu halde Donanma Komutanlığı'na ait birliklerde inceleme ve denetlemelerde bulunmak maksadıyla Gölcük/Kocaeli'ye gitmişlerdir" ifadelerine yer verildi. 

 

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'in Donanma Komutanlığı'nın Gölcük Ana Üssü'ndeki ziyaretine, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Emin Kurat Bilgel de eşlik etti. Gölcük'e helikopterle gelen Genelkurmay Başkanı Orgenaral Necdet Özel'in Donanma Komutanlığı'nın Gölcük Deniz Üssü'ndeki denetlemeleri sırasında bazı gemileri de ziyaret edeceği öğrenildi.

 

Suriye'yle ilgili tezkereden sonra Türk Silahlı Kuvvetleri'nin hazırlıklarının bir bölümü Deniz Kuvvetleri'nde yürütülüyordu. Bu kapsamda Gölcük Donanma Komutanlığı'nda konuşlu fırkateynlerin bir bölümü Akdeniz'den sorumlu Güney Deniz Saha Komutanlığı bölgesine gönderilmişti.

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ