KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7880 TL
  • 6.4414 TL
  • 7.4606 TL
Kocaeli Zirve
GESMEK, ikinci evleri oldu
GESMEK, ikinci evleri oldu
Güncel
03 Aralık 2011 Cumartesi 12:15
  • 1169
  • 0

GESMEK, ikinci evleri oldu

Boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmek için GESMEK’i tercih eden Arıca ailesinin her ferdi, farklı branşlarda açılan kurslarda eğitim alıyor

Gebze Belediyesi`nin hayata geçirdiği eğitim hizmetlerinin başında gelen Güzel Sanatlar ve Meslek Edindirme Kursları (GESMEK), vatandaşların adeta ikinci adresi oldu. Bu yıl 52 branşta 4 bin 167 yeni kursiyere kapılarını açan GESMEK, Gebze`nin en önemli marka değeri haline geldi. Boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmek için GESMEK`i tercih eden Arıca ailesinin her ferdi, farklı branşlarda açılan kurslarda eğitim alıyor. Baba Kemal Arıca, bilgisayar donanımları kursunda eğitim alıyor.
 

İKİZLER GİTAR KURSUNA
Kuaförlük tercih eden anne Gülseren Arıca, tercihini meslek edindirme yönünde kullandı. Arıca ailesinin ikiz kızları Büşra ve Beyza, müziğe olan ilgilerini GESMEK`te geliştiriyor. Gitar kursuna kayıt yaptıran Büşra ve Beyza kardeşler, 8 ay sürecek kurs döneminde kendilerini geliştiriyor. Baba Arıca, “Eğitimimizle yakından ilgilenen hocalarımıza ve GESMEK idarecilerine şükran borçluyuz. GESMEK çatısı bizim ikinci evimiz oldu” dedi. 
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ