KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8107 TL
  • 6.5687 TL
  • 7.3668 TL
Kocaeli Zirve
Giymiyorsan Giydir’e Türkiye’den destek
Giymiyorsan Giydir’e Türkiye’den destek
Güncel
22 Kasım 2012 Perşembe 10:19
  • 1221
  • 0

Giymiyorsan Giydir’e Türkiye’den destek

Çayırova Belediyesi tarafından başlatılan ‘Giymiyorsan Giydir’ kampanyasına Türkiye’nin dört bir tarafından destek yağıyor

Çayırova Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren ve sosyal dayanışma adına yapılan en anlamlı projelerden biri olan Toplumsal Dayanışma Mağazası, çalışmalarıyla ülke genelinde dikkat çekti. Ekonomik durumu iyi olmayan vatandaşların gönül rahatlığıyla gelip giyim konusunda her türlü ihtiyacını giderebildiği Toplumsal Dayanışma Mağazası`na tüm Türkiye sahip çıktı. 

 
BAĞIŞLAR GELİYOR
Çayırova`nın yanı sıra çevre ilçelerden de bağışların geldiği Giymiyorsan Giydir Kampanyası`na İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara başta olmak üzere birçok ilden bağışlar yağıyor. Yetkililerden alınan bilgilere göre son 15 günde 2 bin vatandaşın giyim ihtiyacını karşılayacak kadar bağış yapıldı. Türkiye`nin dört bir tarafından kargolar vasıtasıyla gelen kıyafet, ayakkabı gibi giyim eşyaları gerekli yıkama, ütüleme ve paketleme işlemlerinden sonra raflardaki yerlerini alacak.
 
HANIMLARDAN DESTEK
Çayırovalı bayanların bir araya gelerek kurduğu Muhammet Veli Şen Kültür ve Yardımlaşma Derneği de Giymiyorsan Giydir Kampanyası`na desteklerini sundu. Dernek başkanı Gülten Özdemir ve yönetimi tarafından toplanan giyim eşyaları belediye yetkililerince teslim alındı. Dernek adına kısa bir konuşma yapan Özdemir, “Çayırova Belediyesi tarafından düzenlenen bu kampanya insanlık adına yapılabilecek en anlamlı projelerden biridir. Bizler elimizden geldiğince bu kampanyaya sahip çıkarak destekçisi olacağız” dedi.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ