KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
GKD emretti Soydabaş geri dönüyor!
GKD emretti Soydabaş geri dönüyor!
Güncel
13 Eylül 2009 Pazar 14:10
  • 2074
  • 11

GKD emretti Soydabaş geri dönüyor!

Müjdeler olsun Kocaeli. Müjdeler olsun Mustafa Soydabaş.

Ve helal olsun GKD.
Evet, helal olsun GKD'ye.
Bir açıklama yaptı, bir tensip buyurdu, bir emir verdi, bir dakikada her şey halledildi.
İşte dernek dediğin böyle olur.
Kocaeli'nin en anlı şanlı derneği olan, iftar yemeği ve bowling turnuvası gibi kimsenin yapamadığı dev organizasyonlara imza atan GKD önceki gün ilimizin büyük bir sorununa el atarak kimsenin yapamadığını yapmış yine.
Kocaelispor konusunda ‘Herkes gereğini yapmalı, herkes Kocaelispor'a sahip çıkmalı' diyerek adeta emir veren GKD başkanı şimdi de Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde görevden alınan genel sekreter yardımcılarından Mustafa Soydabaş olayına el koymuş ve hemen bu günlerde üç-beş harçlık verip adeta kanki olduğu, hatta ortağı olduğu söylenen gazeteye demeç vererek derhal Mustafa Soydabaş'ın göreve iade edilmesini istemiş.
Durun daha bitmedi!
GKD başkanı ‘Bu Kocaeli'nin yok sayılmasıdır' demiş. Bu sözleri söylemek öyle her babayiğidin harcı değil. Boru değil yani.
Kimsenin söylemeye cesaret edemediği konuyu GKD söylemiş ve söyler söylemez de başkan Karaosmanoğlu gece apar topar Büyükşehir bürokratlarını, AKP yöneticilerini olağanüstü toplantıya çağırarak GKD'nin bu isteğinin hemen yerine getirilmesini istemiş.
Sabaha kadar gözüne uyku girmemiş başkan Karaosmanoğlu ve AKP'li yöneticilerin. Kulağımıza gelenlere göre başkan Karaosmanoğlu pazartesi gününü bekleyip hemen GKD'nin emrini yerine getirip Soydabaş'ı görevine iade edecekmiş.
Olay budur.
Herkes akıllı olsun ve GKD başkanını kızdırmasın. Bizden söylemesi.


Twitter
Twitter

KENT REHBERİ