KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8610 TL
  • 6.4617 TL
  • 7.3392 TL
Kocaeli Zirve
Global Medya’dan çok sert açıklama..!
Global Medya’dan çok sert açıklama..!
Güncel
01 Ekim 2019 Salı 14:04
  • 880
  • 0

Global Medya’dan çok sert açıklama..!

Son günlerde Kocaeli Ticaret Odası’ndaki tartışmaları, başkan ve üyelerinin karşılıklı hakarete varan konuşmalarını hayret ve üzüntü ile izlemekteyiz.

Bu bağlamda iç hesaplaşma içindeki Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut ile bazı üyelerinin konuşmalarını esefle kınıyoruz.

Hal böyleyken Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, özünde firmaların itibarlarını artıracakları yerde konu ile hiçbir bağı bulunmayan Global Medya’yı zan altına bırakmak sureti ile suçlamak yönüne gitmişlerdir.

Global Medya’yı çirkin oyunlarınıza alet ederek size eleştiride bulunabilecek diğer firmalara gözdağı vermek için mi böyle bir suçlama yaptınız Sayın Necmi Bulut?

Ekonomik olarak zor günler geçirdiğimiz bu dönemlerde firmalara destek olacağınız yerde hiçbir suçu, günahı olmayan Global Medya’yı karalamak koskoca Kocaeli Ticaret Odası Başkanı’na yakışıyor mu Sayın Necmi Bulut?

Meclis toplantısındaki konuşmasında Global Medya’nın itibarını zedelemekten öteye gitmeyecek bu suçlamaları yapan Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut’a açık ve net şekilde soruyoruz.

 

1-Global Medya’nın sahibi veya çalışanının dahi sizden şimdiye kadar herhangi bir talebi ve isteği olmuş mudur?

 

2-Konusunu ettiğiniz IBAN NUMRASINI size Global Medya’dan birisi mi göndermiştir?

 

Bu sorulara vereceğiniz cevaplarda Global Medya’nınsahibi Tahsin Keskin’i veya herhangi bir çalışanını kapsayan en ufak bir suçlamanız olursa 19 yıldır hiç kimseye ve hiçbir kuruma en ufak bir yanlışı olmayan, namusu, şerefi ile hizmet veren Kocaeli’nin en önemli medya kuruluşlarından Global Medya’yı aynı gün kapatacağımızın sözünü veriyoruz.

 

Ancak yukarıdaki sorulara vereceğiniz cevaplarda Global Medya’ya en ufak bir suçlamanız olamazsa Kocaeli Ticaret Odası Başkanlığı’ndan istifa edecek misiniz?

 

Onur, şeref, haysiyet kavramlarının hiçe sayıldığı son günlerde size yakışan davranışı göstereceğinizi ve istifa ederek bu kavramlara olan hassasiyetinizi kanıtlayacağınızı umut ediyoruz.

 

Ayrıca Global Medya için yersiz ve mesnetsiz suçlamalar yapan bazı yerel medya kuruluşları hakkında da tüm yasal haklarımızı kullanacağımızı önemle belirtiyoruz.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur!

 

Global Medya adına Tahsin Keskin

DİĞER HABERLER

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

İlki Nisan ayında Gebze Ticaret Odasında rekor katılım ile gerçekleştiren eğitim programının ikincisi düzenlendi.TÜGEM Kocaeli( Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) yönetimi ve Zingat Emlak Portalı tarafından organize edilen,Gayrimenkul Sektörüne yönelik olarak Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından verilen ‘’Emlakta Başarılı Olmanın 22 Yolu ‘’ başlıklı eğitime yoğun ilgi oldu.Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen eğitime rekor sayıda katılım gerçekleşti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ