KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7285 TL
  • 6.3568 TL
  • 6.9518 TL
Kocaeli Zirve
Göçmez: Çocuklar bizim geleceğimiz
Göçmez: Çocuklar bizim geleceğimiz
Güncel
Nabi Yazıcı
16 Mayıs 2019 Perşembe 14:03
  • 1364
  • 0

Göçmez: Çocuklar bizim geleceğimiz

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, seçimlerde yeniden kazanan ve ilk kez muhtar olan Herekeli muhtarları ziyaret ederek kutladı ve plaket verdi. Ziyaret sırasında Hereke’de etkili çalışmalar yapmaya hazırlanan STK temsilcileri ve yönetimi de yer alırken, yapılan sohbette çocukların geleceği üzerine etkinlikler gündeme geldi.

Caner Göçmez, ziyaret ettiği Yukarı Hereke Muhtarı Yusuf Öner, 17 Ağustos Mahalle Muhtarı Halil Taş ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Abdurrahman Çokbilir’e makamlarında kullanacakları ay yıldızlı plaketi ve yardıma ihtiyacı olan ailelere verilmek üzere yardım fişlerini verdi.

Muhtar ziyareti sırasında Yukarı Hereke ve çevresinde ki mahallerde okuyan çocuklara yönelik iftar etkinliği düzenleyen dernek yönetimi de sohbete katıldı. Sohbet sırasında 1 Haziran’da 600 öğrenciye iftar yemeği verileceği belirtilirken, ilk katkıyı da Caner Göçmez sundu.

Caner Göçmez, çocukların geleceğin teminatı olduğunu ifade ederek, “Bu yönde yapılacak etkinliklere ve projelere desteğe hazırım. Vatandaşların da bu çalışmalara katkı vermesi için göreve de hazırım” dedi. Geç saatlere kadar süren sohbet sırasında muhtarlar da yapılması gereken çalışmaları anlattı ve derneklerin faaliyetlerinde kendilerinin de katkı vereceklerini söylediler. Çocuklar için iftar yemeği dışında yaz tatili döneminde de çeşitli etkinlikler, sinema programları ve kurslar düzenleneceği söylendi.

 

DİĞER HABERLER

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ