KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8107 TL
  • 6.5687 TL
  • 7.3668 TL
Kocaeli Zirve
Gölcük AKP, esnafın yanında
Gölcük AKP, esnafın yanında
Güncel
04 Aralık 2012 Salı 10:00
  • 690
  • 0

Gölcük AKP, esnafın yanında

AKP Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel ve ilçe yönetimi esnaf odası başkanını yeni hizmet binasında ziyaret etti, başarılar diledi

Necmi Kocaman başkanlığındaki Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası`nın yeni hizmet binasına taşınmasıyla birlikte ziyaretlerde peşisıra yapılmaya devam ediyor. AKP Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, esnaf odası başkanı Necmi Kocaman`ı ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu. Oda başkanı Kocaman ve yönetimi tarafından karşılanan ilçe başkanı Yücel, her zaman esanfın yanında oldukalrını söyledi.

 
YENİ YIL HEDİYESİ
İlçe başkanı Yücel, Gölcük Esnaf Odası`nın ilçe için büyük önem taşıdığını belirterek, “Böylesine önemli bir odanın hizmet binası da böyle olmalıydı. Bunu başararak Gölcük esnafına sunan başkan Necmi Kocaman ve yönetimini kutluyorum” dedi. Kocaman ise “Gölcük esnafına ne hizmet yapsak azdır. Geçmişten günümüze özellikle asrın felaketi sonrasında yaraların sarılmasında esnaf büyük görev aldı. Esnafımıza yeni hizmet binamızı yeni yıl hediyesi olarak sunuyoruz” ifadelerini kullandı.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ