KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Gölcük AKP Sofular Köyü’nde
Gölcük AKP Sofular Köyü’nde
Güncel
20 Aralık 2012 Perşembe 11:32
  • 1193
  • 1

Gölcük AKP Sofular Köyü’nde

AKP Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel ve ilçe heyeti, Sofular Köyü’nü ziyaret ederek, vatandaşların sorunlarını dinledi

AKP Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel ve ilçe heyeti, hazırlanan köy ziyaretleri programlarına, planlandığı şekliyle ara vermeden devam ediyorlar. Son olarak ilçe başkanı Sedat Yücel ve ilçe heyeti Sofular Köyü`nü ziyaret ettiler. Köy Muhtarı Hüseyin Türkay ve köy sakinleri tarafından karşılanan AKP Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel ve yanındaki heyet, köy kahvesinde bir toplantı gerçekleştirdiler. İlçe başkanı Yücel, “Yapılan köy ziyaretleri programı kapsamında bu gün Sofular Köyü`ndeyiz. Amacımız tüm köylerimizi ziyaret edip köy muhtarları ve köy sakinlerinden köyün sıkıntıları, sorunları, istek ve taleplerini dinlemek, sonrasında hazırlanan rapor doğrultusunda, bu konulara çözüm üretilmesini sağlamaktır” dedi.

 
ELEKTRİK KESİNTİSİ
Bu ziyaret için AKP`lilere teşekkür edene köy muhtarı Hüseyin Türkay, “Köyümüze her gelişinizde ilk olarak ‘ne olacak bu yolumuzun hali` derdim. Şimdi ise ‘teşekkürler diyerek` sizlere duyduğumuz memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Diğer yandan 
köyümüzde özellikle ani olarak yaşanan elektrik kesintilerinden dolayı muzdarip olduğumuzu belirtmek istiyorum. Kesintiler nedeniyle ezan sesisin duyulmamasından dolayı vatandaşlarımız üzülüyor. Bu konuda bir çalışma yapılmasını istiyoruz. Bizim yapmış olduğumuz müracaatlar yetersiz kalıyor. Alo Elektrik arıza 186`ya ulaşmak mümkün olmuyor” diye konuştu. Muhtar son olarak, köy içerisinde bazı yerlerde parke taş düzenleme çalışması gerektiğini, bu konuda da yardımcı olunmasını istedi .
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ