KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Gölcük Belediyesi’nde hüzünlü tören
Gölcük Belediyesi’nde hüzünlü tören
Güncel
21 Eylül 2010 Salı 14:10
  • 3057
  • 1

Gölcük Belediyesi’nde hüzünlü tören

Geçirdiği rahatsızlık sonucunda yaşamını yitiren Gölcük Belediyesi çalışanı İrfan Şenol için hizmet binası önünde bir tören gerçekleştirildi

Gölcük Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü`nde görevli İrfan Şenol, geçirdiği rahatsızlık sonucu vefat etti. Bir süredir tedavi altında olan ve ameliyat edilen İrfan Şenol`un doktor gözetiminde tedavisi devam ediliyordu.1963 Gölcük doğumlu olan İrfan Şenol, evli bir kız çocuğu babasıydı. Vefat haberi belediyede çalışma arkadaşları arasında büyük bir üzüntüye sebebiyet verirken, belediye hizmet binası önünde de Şenol için bir tören tertip edildi.
 

ELLİBEŞ KONUŞTU
Törene Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Genel Koordinatör Nihat Abiş, başkan yardımcıları İbrahim Tektaş, Kemal Kahraman, Mehmet Olgun, Hasan Özer, belediye meclis üyeleri, belediye birim müdürleri, Şenol ailesinin yakınları hazır bulundu. Başkan Ellibeş, “Merhum İrfan Şenol arkadaşımız memuriyet hayatına 1987 yılında Gölcük Belediyesi`nde başlamış, çeşitli birimlerde görev yapmış bir arkadaşımızdı” dedi.
 

YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI
Ellibeş ardından Şenol`un ailesiyle konuşarak, “Merhuma Allah`tan rahmet, kederli ailesine sabırlar temenni ediyorum” ifadelerini kullandı. Konuşma sonrasında Gölcük Belediyesi Eğitim Kültür Koordinatörü İlhan Gümüş tarafından dua gerçekleştirildi. Dua sonrasında, Şenol`un cenazesi Mahmuriye Köyü`nde İkindi namazına müteakip Mahmuriye Köyü Mezarlığı`nda toprağa verildi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ