KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Gölcük’te sıra dışı bir sergi
Gölcük’te sıra dışı bir sergi
Güncel
15 Kasım 2012 Perşembe 14:29
  • 905
  • 0

Gölcük’te sıra dışı bir sergi

Birbirinden farklı dünyaların kapılarını Gölcüklülere açan Vehbi Koç Vakfı Ford Otosan Gölcük Kültür ve Sosyal Yaşam Merkezi, yepyeni bir sergiyle ilçe halkını ağırlıyor

Vehbi Koç Vakfı Ford Otosan Gölcük Kültür ve Sosyal Yaşam Merkezi  her ay yeni bir sergiyle Gölcüklüleri ağırlıyor. Merkez, bu ay bambaşka bir dünyanın kapılarını ilçe halkına açıyor. Vehbi Koç Vakfı Ford Otosan Gölcük Kültür ve Sosyal Yaşam Merkezi  bu ay, elektrikçilik yaparken genç yaşta yüksek gerilim hattına kapılan ve iki kolu ile bir bacağını kaybeden, sanat aşığı Sabahattin Genli`nin sergisine ev sahipliği yapıyor. Genli, iki kolunu ve bir bacağını kaybetmesine ragmen hayata küsmemiş. 

 
BATERİ SHOW
İnanılmaz bir mücadele örneği gösteren sanatçı, kendini bir çok alanda ispatlamayı başarmış. Genli`yi farkılı kılan ise sıra dışı yaşam öyküsü ve bateri çalmak gibi el becerisi gerektiren işleri dirseğinin altından kesik kollarıyla ustalıkla yapması. 19 Kasım - 3 Aralık tarihlerinde Kültür Merkezi'nin ev sahipliği yapacağı serginin açılış kokteyli 19 Kasım Pazartesi günü saat 18:30'da yapılacak. Sanatçı sergide yaptığı ahşap maket evlerin yanı sıra açılış kokteylinde ‘Bateri Show` ile tüm sanatseverleri kendine hayran bırakacağını ifade ediyor.
 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ