KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Gölkent Konutları’nda kuralar çekiliyor
Gölkent Konutları’nda kuralar çekiliyor
Güncel
11 Aralık 2011 Pazar 12:40
  • 2852
  • 5

Gölkent Konutları’nda kuralar çekiliyor

Orman ve göl manzarasıyla dikkat çeken Gölkent Konutları’nda daireler 14 Aralık Çarşamba günü çekilecek kura ile belirlenecek

Kent Konut tarafından satışı yapılan 241 daire ve 10 dükkandan oluşan Gölkent Konutları 1. Etap`ta daire belirleme kuraları 14 Aralık Çarşamba günü çekilecek. Daire sahiplerinin heyecanla beklediği kura çekimi saat 13.30`da Yunus Emre Kültür Merkezi`nde gerçekleştirilecek. Aynı gün dairelerin teslim takvimi de ilan edilecek.
 

GÖL VE ORMANA KARŞI
Gölkent Konutları ile Çayırköy mevkiinde İzmit`e sadece 8 km mesafede, yeşilin ve mavinin buluştuğu, şehrin gürültüsünden uzak yeni ve farklı bir yaşam merkezi kuruluyor. Aynı bölgede İzmit Belediyesi tarafından yapılan Gölkay Su Kayağı Merkezi`nin ve sosyal tesislerinin yer alması bölgeye ayrı bir hareketlilik ve önem kazandırıyor.
 

ALTYAPI ÇALIŞMALARI
Teslim için son hazırlıkların yapıldığı şantiyede görevli teknik ekibin verdiği bilgiye göre; yapımına 2010 yılı Ağustos ayında başlanmış olan Gölkent`te ağırlıklı çalışma alt yapı işleri için sürdürülüyor. Ada içerisinde pis su ve yağmur suyu hatları tamamlandı, ada dışında ise 15 güne kadar bitecek. Dairelerin teslim aşamasında sıkıntı yaşanmaması için İZGAZ ile birlikte doğalgaz çalışmaları yürütülüyor. SEDAŞ ve Telekom hizmetleri için de ada içi alt yapı çalışması bu hafta içerisinde yapılacak.
 

FARKLI SEÇENEKLER
Projede; 1+0`dan 4+1`e normal dairelerden dubleks ve villa tipi dairelere kadar farklı daire tipleri yer alıyor. Az sayıda dairenin kaldığı projede konut fiyatları 29 bin 900 TL ile 181 bin 95 TL aralığında. İlgilenenler için gezip görebilecekleri örnek dairede; mutfaktan yer döşemelerine, banyodaki seramik yüzeylerden kullanılan tüm malzemelere kadar, modern çizgiler dikkat çekiyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ