KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Gözde ve Cüneyt mutluluğa yelken açtı
Gözde ve Cüneyt mutluluğa yelken açtı
Güncel
04 Kasım 2012 Pazar 10:11
  • 1387
  • 0

Gözde ve Cüneyt mutluluğa yelken açtı

Gölcük’ün tanınmış müteahhitlerinden biri olan Ali Kurtuluş’un zarif kızı Gözde Kurtuluş, hayatını Osman Cüneyt Dayıoğlu’yla birleştirerek mutluluğa yelken açtı

Gölcük`ün tanınmış müteahhitlerinden Ali Kurtuluş ve ev hanımı Nurcan Kurtuluş çiftinin bir ilaç firmasında satış danışmanlığı yapan güzel kızları Gözde Kurtuluş, ile emekli Muhammet Dayıoğlu ve ev hanımı Zeynep Dayıoğlu`nun özel bir firmada muhasebeci olarak çalışan yakışıklı oğulları Osman Cüneyt Dayıoğlu, aşklarını evliliğe taşıyarak dünya evine girdi.

 
KARAOSMANOĞLU KIYDI
Dolphin Yunus Emre Nikah Salonu`nda gerçekleşen törende genç çiftin nikahını, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu kıyarken şahitliklerini ise Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, Ceyhun Yazıcıoğlu ve Ali Petekçi üstlendi.
 
DOSTLARI YALNIZ BIRAKMADI
Osman Cüneyt Dayıoğlu ve Gözde Kurtuluş`u bu mutlu günde yakın akraba ve dostları da yalnız bırakmayarak sevincine ortak oldu. Bir yıllık beraberliklerini evliliğe taşıyan mutlu çift, balayı için Kapadokya`yı tercih etti. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ