KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Grand Yükseliş emexotel oldu
Grand Yükseliş emexotel oldu
Güncel
15 Kasım 2010 Pazartesi 08:18
  • 5454
  • 3

Grand Yükseliş emexotel oldu

İlimizin tek 5 yıldızlı oteli olan Grand Yükseliş’in yüzde 25 hissesini elinde bulunduran Mümtaz Emeksiz, tüm hisseleri satın alarak, otelin ismini ‘emexotel’ olarak değiştirdi

Yüksel Öztürk`ün sahibi olduğu, 1997 yılında yapımına başlanan 2002 yılında faaliyete geçen ilimizin tek 5 yıldızlı oteli Grand Yükseliş, İstanbullu otel işletmecisi Mümtaz Emeksiz`e satıldı. İki yıl önce otelin yüzde 25 hissesini satın alan Emeksiz, geçen ay yapılan anlaşmada otelin tamamına sahip oldu. El değiştiren Grand Yükseliş Oteli`nin adı da değişti. Otelin yeni adı artık ‘emexotel` oldu. Otelde yenileme ve tadilat çalışması başlatıldı.
 

GENEL MÜDÜR DEĞİŞTİ 
İstanbul Kartal`da 4 yıldızlı oteli bulunan Mümtaz Emeksiz, ikinci otelini ilimizden satın aldı. Otel satılınca genel müdür de değişti. Grand Yükseliş Oteli`nin mimari projesini çizen, otel sahibinin yeğeni Türkan Öztürk, uzun süre otelin genel müdürlüğünü de yapmıştı. Otelin yeni genel müdürü bir süredir genel müdür yardımcılığı yapan Bekir Serin oldu. Otelin el değiştirmesiyle birlikte tadilat çalışmalarına başlandı.
 

TADİLAT BAŞLADI
Deniz manzaralı odaları, toplantı salonları, açık ve kapalı havuzları, hamam ve saunası, sağlık kulübü, birbirinden farklı lezzetler sunan restoranı ve barı, 1 kral dairesi, 1 başkanlık suiti, 9 suit, 16 garden suit ve 96 standart olmak üzere toplam 123 odası bulunan otel el değiştirdikten sonra tamamen tadilata alındı. Genel müdür Bekir Serin, otelin iç ve dış kısmındaki boya, iç kısımdaki bazı fiziki yapıların değiştirileceğini söyledi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ