KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
GTO üyeleri guara gitti
GTO üyeleri guara gitti
Güncel
14 Kasım 2012 Çarşamba 10:21
  • 800
  • 0

GTO üyeleri guara gitti

GTO üyeleri, 2-11 Kasım tarihleri arasında 14. kez otomobilseverlere kapılarını açan İstanbul Autoshow Fuarı’nı ziyaret etti

Gebze Ticaret Odası (GTO)`nun düzenlediği organizasyonla 8-10 Kasım tarihlerinde fuarı ziyaret eden üyeler, sadece Türkiye`nin değil Avrupa`nın ön önemli otomobil fuarlarından birisi haline gelen Auto Show`da otomobil dünyasının en yeni modellerini görme fırsatını buldu.

 
YOĞUN KATILIM
Ziyaretlere; GTO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikdat Aydın, yönetim kurulu üyesi Halit Altıntaş, 14. Meslek Komitesi (Taşıt Araçları ve Yedek Parçaları Ticareti) Başkanı Adnan Ateş ve başkan yardımcısı Yusuf Demirhan, 14. Meslek Komite Üyesi Hayati Armağan, Gebze Küçük Sanayi Sitesi Başkanı İlhami Ateş ile çok sayıda üye katıldı.  
 
500 MODEL
TÜYAP`ta düzenlenen 14. Uluslararası Otomobil Fuarı İstanbul Autoshow 2012, büyüyen sergi alanı ve ailelerin keyifli bir gün geçirmelerine olanak veren yepyeni konseptiyle ziyaretçilerini ağırladı. Fuarı 2 farklı günde ziyaret eden GTO Üyeleri, dünyaca ünlü markaların yeni modellerini görme fırsatı buldu. Firmaların hazırlıklar için yaklaşık 45 milyon dolarlık harcama yaptığı fuarda 500 model otomobil ilk kez otomobil severlerle buluştu.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ