KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7285 TL
  • 6.3568 TL
  • 6.9518 TL
Kocaeli Zirve
Bulut, Yavuz Doğan’a salonu tahsis etmedi
Bulut, Yavuz Doğan’a salonu tahsis etmedi
Güncel
14 Nisan 2010 Çarşamba 17:54
  • 2885
  • 0

Bulut, Yavuz Doğan’a salonu tahsis etmedi

Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde çok ilginç gelişmeler yaşanıyor.

GOSB Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinden istifa eden Dr.Yavuz Doğan bugün saat 15.00`te düzenleyeceği basın toplantısıyla kendi döneminde yaşanan bütün gelişmeleri anlatacak.
GOSB Yönetim Kurulu Başkanlığı`ndan ve yönetim kurulu üyeliğinden istifa eden, fakat GOSB Müteşebbis Heyet`teki görevine devam edecek olan Dr.Yavuz Doğan basın toplantısı için GOSB içindeki büyük salonu kullanmak amacıyla bölge müdürlüğüne resmi yazıyla başvuruda bulunmuş.
GOSB Bölge Müdürlüğü görevini yürüten Derince eski belediye başkanı Ali Haydar Bulut, Dr. Yavuz Doğan`a salonu tahsis etmemiş ve talebini reddetmiş.
Bulut`tan olumsuz yanıt alan Doğan, bugünkü basın toplantısını Çayırova Şekerpınar`da kurulu TAYSAD Organize Sanayi Bölgesi yönetim binasında 15.00-19.00 saatleri arasında yapacak.
Sık sık yönetim kurulu başkan ve üyelerin değiştiği GOSB`da çok ilginç gelişmeler yaşanıyor.
GOSP yönetim kurulu başkanlığından istifa eden Dr. Yavuz Doğan`ın bugünkü basın toplantısında göreve geldiği günden itibaren yaşanan gelişmelere açıklık getireceği ve hakkında şimdiye kadar çıkan bütün iddialara yanıt vereceği öğrenildi.
Bu arada Yavuz Doğan basın toplantısından bir akşam önce ilimizdeki bazı gazetelerin üst düzey yöneticileriyle Gebze Eskihisar`da bulunan Sahil Sofrası Restaurant`ta bir yemek yedi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ