KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
GTÜ’lü öğrencimiz projesiyle MİNİKLERİ SEVİNDİRDİ
GTÜ’lü öğrencimiz projesiyle MİNİKLERİ SEVİNDİRDİ
Güncel
Hanifi Surun
22 Kasım 2017 Çarşamba 11:41
  • 866
  • 0

GTÜ’lü öğrencimiz projesiyle MİNİKLERİ SEVİNDİRDİ

Gebze Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesi öğrencisi Turgay Gökçen, sosyal sorumluluk kapsamında hazırladığı projesiyle Çayırova Sevgi Evleri’nde kalan miniklerin hem öğrenip hem de eğlendikleri güzel bir gün geçirmelerini sağladı.

GTÜ İşletme Fakültesi öğrencisi Turgay Gökçen, miniklerin yüreğine dokunacak, yüzlerinde güller açmasını sağlayacak bir proje yapmayı amaç edindiğini belirtti.  Turgay Gökçen proje ile ilgili olarak, “Çocukları mutlu etmek için yola çıktığım bu projede ilgili makamlardan aldığım izinlerden sonra Danışman Hocam Doç. Dr. Meral Elçi’nin de katkılarıyla Çocukları önce Darıca Hayvanat Bahçesi ardın da Şişecam Sosyal Tesisleri’nde ağırlanmasını sağladım.

 

Her iki kurum da minikleri en güzel şekilde karşılayıp ilgilendiler. Çayırova Sevgi Evleri yetkililerinin de izniyle çocuklara birer kol saati hediyemiz de oldu. Son olarak Dahi Organizasyon, etkinliğin sonunda palyaço hizmetiyle katkıda bulundular. Böylelikle birçok kişinin maddi manevi desteğiyle harmanlanarak hazırlanan güzel bir proje ortaya çıktı. ‘Sevgi paylaştıkça çoğalır’ sözü bizim projemizle bir kez daha hayat buldu.” diye konuştu.

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ