KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Gülaçtı Deniz Konakları 2. etabın temeli atıldı
Gülaçtı Deniz Konakları 2. etabın temeli atıldı
Güncel
25 Aralık 2011 Pazar 15:25
  • 2726
  • 0

Gülaçtı Deniz Konakları 2. etabın temeli atıldı

Gülaçtı Deniz Konakları 2. etap’ın temel atma töreni yapılırken, ‘Hayalimdeki Ev’ resim yarışmasında dereceye girenlere de ödülleri verildi

Deniz Grup Mühendislik İnşaat, Arızlı Serdar Mahallesi Burak Sokak`ta inşa edeceği Gülaçtı Deniz Konakları`nın 2. Etabı için  temel atma töreni düzenledi. Firma sahipleri Uğraş Çiftçi ve İhsan Türk törene ev sahipliği yaparken, çok sayıda konuk da törende hazır bulundu. Proje hakkında konuşan Çiftçi, “3 Ekim`de ruhsat aldık ve şuan inşaatın yüzde 60`ı bitmiş durumda. Evlerimizin yüzde 85`i satıldı. Biz güzel ev yapmanın yanında insanların sosyal yaşamındaki ihtiyaçlarına da yanıt verecek projeler üretiyoruz” dedi.

 

 

SOSYAL YAŞAM ALANLARI
Çiftçi, “6 dönüm arazide bin 800 metrekare üzerine konut yaptık. Diğer alanlarda, açık-kapalı havuz, tenis kortu, masa tenisi, bilardo, kreş, 2 çocuk parkı, yürüyüş parkurları gibi alanlar olacak. Sitenin adının Gülaçtı olması Hüseyin ve Orhan Gülaçtı ile dostluğumuzun olmasıdır. Zaten arsayı da onlardan aldık. Kendileri de burada yaşayacak. Dairelerimizin 1 metrekaresi bin 750 TL. 25 çeşit dairemiz var. 3 artı 1 dairemizde var, 7 artı 1 de. Evler eşsiz manzaraya sahip” diye konuştu.

 

 

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU
Törenin ardından bir ay önce başlatılan ‘Hayalimdeki Ev` isimli resim yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi. 1.`lere bin 500 TL, 2.`lere bin TL ve 3.`lere 500 TL takdim edildi. Okul öncesi ve 1. sınıf kategorisinde Selim Vardar birinci, Aslı Kılıç ikinci, Utku Bulut üçüncü, ilköğretim okulları 2. kategoride ise, Gizem Aktop birinci, Seyan Doğan ikinci ve Berkay Adanur üçüncü oldu. ‘Sırra Kadem` isimli tiyatro oyununun sponsorluğunu yapan firma, törene katılanlara 30 Aralık`ta hep birlikte oyunu seyretmek için bilet dağıttı.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ