KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Gülbahçe Konutları ayrıntılarla ilgileniyor
Gülbahçe Konutları ayrıntılarla ilgileniyor
Güncel
19 Kasım 2010 Cuma 14:58
  • 1776
  • 0

Gülbahçe Konutları ayrıntılarla ilgileniyor

Vefakent projesinin devamı olan Gülbahçe Konutları havuz, otopark, güvenlik gibi temel özelliklerin yanında mutfak dolaplarından duvar boyalarına kadar ince ayrıntılarla da ilgileniyor

Dinamik Yapı A.Ş. tarafından inşa edilen Vefakent`e Gülbahçe Konutları ekleniyor. Eğlenmek, spor yapmak ve dinlenmek için her türlü olanağa sahip olabileceğiniz Gülbahçe Konutları sosyal ve sportif aktivetelere ev sahipliği yapacak. İki adet havuz, gölet, otopark, 24 saat güvenlik gibi seçeneklerini sıradan seçenekler olarak yaşam alanınıza dahil eden Gülbahçe daha çok ayrıntılarla ilgileniyor. Mutfak dolapları, seramik, duvar rengi ve parke gibi ayrıntılar ev sahiplerine seçme şansı verilerek yapılıyor. Bu da hayal ettiğiniz eve daha kolay ulaşabilme imkanı sağlıyor.
 

UYGUN FİYATLAR
Geleceğin yaşam standartlarını üstün bir teknolojik altyapıyla birleştiği Gülbahçe Konutları, 4 blok ve 72 daireden oluşuyor. Kartepe Atakent Mahallesi Sapanca Yolu üzerinde yapılan, hem şehir dışında olmanın sağladığı keyif ve rahatlıkla, hem de her şeye yakın olmanın verdiği enerjiyle yaşamınıza renk katacak olan Gülbahçe, uygun ödeme koşullarıyla da beğeniye sunuluyor. 2+1 ve 3+1 seçeneklerinin bulunduğu konutlar 89 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüzde 20'si peşin, geri kalanının ise kredilendirme imkanı eşliğinde, 0,78 faiz oranları ve 120 aya varan vadelerle satın alınabilinen evler 2012'nin temmuz ayında teslim ediliyor.
 

NARLIBAHÇE`DE
SATIŞLARA DEVAM

Dinamik Yapı A.Ş.`nin bir diğer projesi olan Narlıbahçe Konutları`nda da daire satışları devam ediyor. Üst düzey konforu, zengin olanakları ve benzersiz atmosferiyle kentin içine yepyeni bir güneş gibi doğan Narlıkent'e de ilgi oldukça yoğun. Çok az sayıda kalan Narlıbahçe Konutları`ndan satın almak isteyenlerin acele etmesi gerekiyor. Ayrıca 10 bin dönüm üzerinde, Narlıbahçe ve Gülbahçe ile dev bir yaşam alanı inşa eden Dinamik A.Ş. yetkilileri yeni projeleriyle kentimizin ilgisini çekmeye devam edecek. 

 

VEFAKENT'E ULAŞIM
Kartepe`ye bağlı Uzunçiftlik Atakent Mahallesi Sapanca Yolu Caddesi No: 14 (Kartepe Kaymakamlığı karşısı). Telefon: 0 262 371 44 45 / 371 30 10
Web: www.vefakent.com
 

Tülin APSAR / Can İŞİAKTIR 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ