KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7416 TL
  • 6.3247 TL
  • 7.1251 TL
Kocaeli Zirve
Polis Emeklileri Derneği’ne genel başkandan ziyaret
Polis Emeklileri Derneği’ne genel başkandan ziyaret
Güncel
18 Nisan 2010 Pazar 15:07
  • 1468
  • 0

Polis Emeklileri Derneği’ne genel başkandan ziyaret

Türkiye Polis Emeklileri Derneği Genel Başkanı Mustafa Acar ve yönetim kurulu üyeleri, Polis Haftası nedeniyle derneğin Kocaeli şubesini ziyaret etti

Türk Polis Teşkilatı'nın 165. kuruluş yıldönümü kutlamaları çerçevesinde Türkiye Polis Emeklileri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Genel Başkanı Mustafa Acar ve yönetim kurulu üyeleri, Kocaeli şubesini ziyaret etti. Genel başkan Mustafa Acar`ın yanı sıra, genel başkan yardımcısı Ahmet Aksoy, genel sekreter Şehmuz Uslu, yönetim kurulu üyeleri Yılmaz Cesur ve Cengiz Demir de ziyarette hazır bulundu. Ziyarete ayrıca, fahri üyeler Akdoğan Ömerlütfüoğulları, avukat Onur Yılmaz, doktorlar İdris Özdemir, Bülent Yıldız ve Sebahattin Fırat, kuyumcu İsmet Demirel ve Vahdettin Yılmaz da katıldı.

ANILAR ANLATILDI
Türkiye Polis Emeklileri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Kocaeli Şube Başkanı Mehmet Şahin, yönetim kurulu üyeleri Erol Akkan, Ayhan İlhan, Ramis Erdoğan, Mustafa Biberoğlu, İsmet Kaya, emekli emniyet müdürleri Şahin Ölçer, Ertan Şişman, Rıza Bal, emekli başkomiser Cevat Arpay ve emekli polis  memurları genel merkezden gelen konuklarını kapıda karşıladı. Türkiye`deki tüm polis emeklileri şubelerini ziyaret eden ve son durağı Kocaeli olan genel başkan Mustafa Acar, emekli polislerle uzun süre sohbet etti. Kocaeli şube başkanı Mehmet Şahin`e başarılı çalışmalarından dolayı çiçek ve baklava ikram eden Acar, kedilerine gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Anıların anlatıldığı, sohbetlerin edildiği ziyarette, derneğin Kocaeli şube yöneticileri, misafilerine kebaplarla, ızgaralarla süslü zengin bir menüden oluşan yemek ikramında bulundu.
Vedat TEKİN

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ