KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Günay Gülcü’den balık ziyafeti
Günay Gülcü’den balık ziyafeti
Güncel
20 Aralık 2012 Perşembe 10:03
  • 955
  • 0

Günay Gülcü’den balık ziyafeti

Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkan Yardımcısı ve sanayici Günay Gülcü, dostlarına Kandıra’da balık ziyafeti çekti
Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkan Yardımcısı ve sanayici Günay Gülcü, Kandıra Kerpe Kaptan Restaurant`ta ağırladığı dostlarına balık ziyafeti çekti. Mevsim balıklarının ikram edildiği davete; Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar, Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Harun Reşit Kocagöz, Derince Garnizon Komutanı Alb. Ali Kocatürk ile eski Merkez Hakem Kurulu Başkanı ve milli futbol hakemi Mustafa Çulcu katıldı.
 
YOĞUN KATILIM
Ayrıca, Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Meclis Başkan Vekili Ahsen Okyar, Menkul Değerler A.Ş. Kocaeli Şube Müdürü Cihat Kaymas, Kocaeli Aydınlar Ocağı Genel Sekreteri Hasan Uzunhasanoğlu, Derince Toplumsal Gelişim Merkezi (TOGEM) Sorumlusu Cafer Durmaz, halkla ilişkiler sorumlusu İzzet Karagöz ve Kocaeli Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Mehmet Karanfil de davette hazır bulundu.
 
SOHBET ETTİLER
Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkan Yardımcısı sigortacı Erdal Baykara ve denetim kurulu üyeleri; iş adamı Volkan Bulgurcu, Burak Şirketi Müdürü İbrahim Yılmaz, reklamcı Metin Gönül, emekli Ahmet Güngör, yurt işletmecisi Yavuz Bektaş, Kandıra Sağlık Grup Başkanlığı emeklisi Fevzi Genç ile iş adamı Serkan Bebek`in de yer aldığı yemekte Günay Gülcü ve dostları, Kerpe`nin yenilenen ve güzelleşen sahilinde yürüdü ve geç vakitlere kadar sohbet etti. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ