KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Gürkan-Metro, servis ağı kurdu
Gürkan-Metro, servis ağı kurdu
Güncel
14 Aralık 2011 Çarşamba 14:14
  • 3106
  • 1

Gürkan-Metro, servis ağı kurdu

Gürkan-Metro Turizm, Samandıra’da bulunan tesislerinden 65 varış noktasına ücretsiz servis ağı kurdu

Geçtiğimiz yıl birleşen Gürkan Turizm ve Metro Turizm ortaklığında kurulan Gürkan-Metro, Kocaelili vatandaşların ulaşımda daha rahat etmesi için yeni bir adım attı. Samandıra`dan 65 noktaya ücretsiz servis ağı kuran Gürkan-Metro, konu hakkında basın mensuplarını bilgilendirdi. Hoşgör Pastanesi`nde kahvaltılı bir toplantı yapan genel müdür yardımcısı Orhan Beyazıt, işletme müdürü Sabri Yaşar ve halkla ilişkiler müdürü Şenay Karaaslan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 

 

GENİŞ SERVİS AĞI
Yolcuların taleplerine cevap vermek için firmanın Karamürsel-İzmit- Samandıra hattına ücretsiz servis koyduklarını belirten Beyazıt, “Samandıra tesisimizden Anadolu yakasını bir uçtan bir uca; İzmit ve Karamürsel`e 65 varış noktasına ücretsiz servis ağlarımız başladı. Yolcularımızın ihtiyaçlarını öncelik görüp, şehiriçi servis olanaklarını en üst seviyeye çıkarttık. Kocaeli haricinde de Esenler-Harem`de geniş servis ağı kurarak yolcularımızın servis ihtiyacı taleplerine cevap verdik” dedi.

 

 

KOCAELİ`NİN İHTİYACI
Beyazıt, “Kocaeli`de 10 ayrı hatla 110 ayrı varış noktasına yolcularımızı güvenli bir şekilde şehiriçi ücretsiz servislerimizle ulaştırmaktayız. Aynı şekilde Avrupa yakasında 14 ayrı hatla 103 ayrı varış noktasına ücretsiz olarak ulaşım imkanını sağlamaktayız. Harem`den Kadıköy, Üsküdar ve Yenisahra`ya ilave olarak Samandıra`da bulunan tesislerimizden 65 varış noktasına ücretsiz servis ağlarıyla Kocaeli`nin de ihtiyacını karşılayacağız” diye konuştu.

 

 

15 DAKİKADA BİR
Samandıra tesislerinde vatandaşların 3 dakikadan fazla vakit kaybı yaşamayacağını da aktaran Beyazıt, ilimizde tren seferlerinin iptal edileceğine de değindi. Beyazıt, “Alt yapıyı çalışmalarını yaptık. Şuanda yarım saate bir seferimiz var. Vatandaşlar tarafından böyle bir talep gelirse sefer saatlerimizi 15 dakikada bir yapmayı planlıyoruz. Araç filomuzda 50 araç var. Bünyemize 10 araç daha ekleyeceğiz. Gürkan-Metro Turizm olarak buna hazırız” ifadesini kullandı. 

 

 

65 VARIŞ NOKTASI
Samandıra tesislerinden ücretsiz olarak servis ihtiyacını karşılanan yolcuların 65 varış noktası şu şekilde; Ataşehir, Sahray-ı Cedit, Göztepe Köprüsü, Otosan, Acıbadem, Sahilyolu, Kadıköy Belediyesi, Altıyol, Kadıköy Rıhtım, Yeditepe, İçerenköy, Küçükbakkalköy, Soğanlık, Küçükyalı, Bostancı, Üst Bostancı, Dudullu, Tavukçuyolu, Tepeüstü, Ümraniye, Kazımkarabekir, Libadiye, Yavuztürk, Çengelköy, Örnek Mahallesi, Mustafa Kemal Mahallesi, Yeni Çamlıca, Sultanbeyli, Uzundere, Veiaport, Atlattis, Sabiha Gökçen Havaalanı, Kurtköy, Kartal köprü, Kartal, Pendik, Kaynarca, Güzelyalı, Tuzla İçmeler, Tuzla Yayla, Sarıgazi, Yenidoğan, Daşdelen, Alemdağ, Çekmeköy, Maden, Çekmeköy Migros, Kurfalı, Rahmanlar, Fıstıkağacı, Koşuyolu, Kozyatağı, Çiftehavuzlar, Kuyubaşı, Yeditepe, Yenidoğan, Adatepe, Zümrütevler ve Maltepe.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ