KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Pera Müzik, İzmit’e şube açıyor
Pera Müzik, İzmit’e şube açıyor
Güncel
02 Nisan 2010 Cuma 16:44
  • 1263
  • 0

Pera Müzik, İzmit’e şube açıyor

Dünyaca ünlü enstrüman markalarını Türkiye’ye getiren Pera Musical Instrument’s, İstanbul’dan sonra ilk şubesini İzmit’te açıyor

1993`ten beri dünyaca ünlü enstrüman markalarını Türkiye`ye getiren ithalatçı firma Pera Musical Instrument`s, İstanbul Galatasaray ve Beyoğlu Tünel`in ardından ilk şubesini İzmit`te açıyor. Müzik tutkunlarının aradığı her şeyi bulabileceği Pera Müzik, Şahabettin Bilgisu Caddesi Cebesoy Sokak`ta(Kahve Dünyası`nın karşısında) bir hafta içinde hizmete girecek. En yeni ve en kaliteli enstrümanları Türkiye`ye getirmek için ulusal fuarlarına sıkça katılan Tolga Tamer`in sahibi olduğu Pera Müzik, 40 metrekarelik dükkanda faaliyet gösterecek.

DÜNYACA ÜNLÜ MARKALAR
İspanyol el yapımı Jose Ramirez, Manuel Rodriguez, Madrigal gibi klasik gitarlar; başta Metallica olmak üzere dünyanın en önemli rock ve metal gruplarının kullandığı ESP, LDT marka elektro gitarlar, Hohner mızıka ve akordiyonlar, Jim Dunlop MXR marka pedallar, aksesuarlar, metod kitapları ve daha niceleri Pera Müzik`in distribütörlüğünü yaptığı önemli markalardan sadece bazıları. Pera Musical Instrument`s özellikle gençlerin ve müzik tutkunlarının aradığı her şeyi rahatlıkla bulabileceği gözde mağazalardan biri olacak.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ