KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7416 TL
  • 6.3247 TL
  • 7.1251 TL
Kocaeli Zirve
Coşkun Demirbakan ile yollar ayrıldı
Coşkun Demirbakan ile yollar ayrıldı
Güncel
20 Nisan 2010 Salı 16:25
  • 3969
  • 6

Coşkun Demirbakan ile yollar ayrıldı

Kocaelispor’da şok gelişmeler yaşandı. Teknik direktör Coşkun Demirbakan, Pazartesi günlerini izin yaparak geçiriyordu. Demirbakan tesislere gelerek bir basın toplantısı düzenledi ve görevinden ayrıldığını açıkladı

Karşılıklı fesh edildi
Kocaelispor Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan, şok bir kararla görevinden ayrıldığını açıkladı. Son haftalarda Kocaelispor`dan metelik almadım şeklinde açıklamalar yaparak yönetimin tepkisini çeken Coşkun Demirbakan`ın alacakları için TFF dilekçe verdiğini öğrenen başkan Muammer Çelik`in madem ayrılmak istiyorsun, sözleşmeni karşılıklı fesh edelim teklifinde bulunduğu ve Demirbakan`ın da bu teklife olumlu yanıt verdiği öğrenildi.
 

Başarısız oldum

KEV Sefa Sirmen Tesisleri`nde basın toplantısı düzenleyen teknik direktör Coşkun Demirbakan, Kocaelispor`a başarı için geldiğini ancak başarısız olduğuna dikkat çekti. Görevinden ayrılma kararını başkan Muammer Çelik ile karşılıklı görüşerek aldığını dile getiren Demirbakan, “Başarı için geldim, başarısız oldum. Başarısızlığın olduğu yerde durmayacağımı daha önce defalarca söyledim. Olmadı, bir türlü istediklerimizi yapamadık”dedi.


Geldiğim gibi gidiyorum

Alacaklarıyla ilgili olarak Türkiye Futbol Federasyonu`na başvuruda bulunduğunu sözlerine ekleyen Demirbakan, “Federasyona alacaklarımla ilgili başvuru yaptığımı başkan öğrenmiş ve bana sözleşmeyi karşılıklı fesh edelim önerisinde bulundu. Bende bu öneriye olumlu olarak karşılık verdim. Düşündüklerimin dörte birini bile gerçekleştiremedim. Böyle olmasını istemezdim. Kocaelispor`a başarılar diliyorum. Ben Kocaelispor`u bırakıp kaçmadım, geldiğim gibi gidiyorum” dedi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ