KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
Gymax kaliteli hizmetine DEVAM EDİYOR
Gymax kaliteli hizmetine DEVAM EDİYOR
Güncel
Gizem Ulutaş
22 Kasım 2017 Çarşamba 10:16
  • 1400
  • 0

Gymax kaliteli hizmetine DEVAM EDİYOR

Arasta Park AVM’de hizmet veren Gymax, geniş salonu ve  alanında uzman hocalarıyla kaliteli sporun adresi olmaya devam ediyor

Yahya Kaptan Arasta Park AVM’nin 4.katında 3 yılı aşkın süredir hizmet veren Gymax Fitness Club, kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Müşterilerine ferah, hijyenik ve geniş salonu ile fark yaratan veren Gymax alanında uzman hocalarıyla kaliteli bir spor hizmetini garanti ediyor.

 

YILLIK ÜYELİKLE HER ŞEY SINIRSIZ

Gymax İşletme Müdürü Türker Kazan, yıllık üyeliklerle müşterilerin her türlü aktiviteden sınırsız faydalanabildiğini belirterek, “4 yıldır hizmet veriyoruz. Hafta içi sabah 09.00-23.00 arası hafta sonu ise 10.00-22.00 arası hizmet veriyoruz hem kadın hem erkek müşterilerimize. Yeni bir yüze kavuştuk.  Normalde bütün aktivitelerimiz ayrı ücretteydi. Hepsini birleştirdik. Artık yıllık üyelikle her şeyi sınırsız şekilde kullanabiliyorlar. Yıllık üyelik aldığınız zaman bütün her şeyden sınırsız şekilde faydalanabiliyorsunuz.

 

Şu anda İzmit’teki en iyi spor salonuyuz. Personal trainer dediğimiz bire bir hizmetimiz var. Yaşam koçlukları var. Ücretsiz diyetisyenimiz var her Çarşamba günü. Zumba, kickbox, spinnig, pilates ve çocuklar için kickbox hizmetimiz var. Saunamız var. Kişiye özel programlarımız var. Program yazmaya ücret almıyoruz. Diğer salonlarda program yazmaya ücret alırlar, biz almıyoruz” dedi.

 

ÇİFT REFORMER HİZMETİ

Kazan, kafe bölümlerini kaldırıp çift reformer hizmeti vermeye  başladıklarını ifade ederek, “Çok hijyenik bir salonumuz var. İzmit’teki en iyi havalandırma sistemine sahibiz. Aynı anda 8 hocanın üyelere hizmeti var. 8 hocamızda branşlarında en iyileri. İzmit’teki en iyi hocalar diyebiliriz. Kafe bölümlerini kaldırıp komple reformer (aletli pilates)  odası yaptık. Önceden tek reformer odamız varken şu an çift reformer odamız var. İnsanlar geldiğinde yer bulamıyordu yoğun talep olduğu için. Şimdi onlar için kafe bölümlerini kaldırarak hizmet vermeye başladık” diye konuştu.

 

EN FAZLA PROFESYONEL GYMAX’TE

Fitness Müdürü Savaş Pektaş ise işiyle ilgili en  profesyonel  hocanın bulunduğunu söyleyerek şunları söyledi: “Bizim bir randevu sistemimiz var. Üyelerimize özel programları randevu vererek sağlıyoruz. Diğer salonlardan farklı olarak profesyonel diyetisyen hizmeti veriyoruz. Yine randevulu bir şekilde üyelerimiz  görüşüyor, kendilerine uygun olan programları alıyorlar.  Gymax eğitmenlerinin hepsi işleriyle ilgili belgelere sahipler. Özellikle 3-4 hocamız uluslar arası düzeyde belgelere sahipler.

 

Bu yüzden İzmit’te işi ile ilgili en fazla profesyoneli aynı çatı altında toplayan salon Gymax’tir. Grup derslerimiz üyelik fiyatlarına dahildir. İsteyen üye isteyen istediği grup dersine saatleri belli olarak giriyor. Aynı zamanda personal trainer hizmeti ile de yine İzmit’te en fazla özel dersin verildiği salon. Bunun da sebebi burada işiyle ilgili çok fazla profesyonel insanın bulunması”

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ