KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8316 TL
  • 6.5108 TL
  • 7.5663 TL
Kocaeli Zirve
Gebzespor bir bir eriyor
Gebzespor bir bir eriyor
Gebzespor
14 Eylül 2010 Salı 14:28
  • 2098
  • 3

Gebzespor bir bir eriyor

Lisanslar çıkartılamadı. Teknik kadro görevini bıraktı, yeni transferler evinin yolunu tuttu. Bozüyük ve Göztepe’nin ardından Gebze’ye bir darbe de Alanya vurdu. Taraftar isyanda, yönetim çaresiz

Taraftarlar çıldırdı
Bozüyük mağlubiyetine kimsenin sesi çıkmadı. Göztepe mağlubiyeti lisansların çıkartılamamasına bağlandı ancak Alanya yenilgisi bardağı taşırdan son damla oldu. Gebzespor üçte sıfır çekerken, Alanya maçında Gebze Şehir Stadı`nda yönetim aleyhine tezahüratlar bir hayli güçlü yapıldı. Yönetim istifaya davet edilirken, Feyzi İlhanlı başkanlığındaki yönetim olayları sadece izlemekle yetindi. Gebzespor`da kötü gidiş Alanya maçıyla devam ederken, gelecek ile ilgili endişeler yaşanmaya başlandı.


90 dakika protesto

Gebzespor yönetimi sezon başında Teknik Direktör olarak Tolgay Kerimoğlu ile anlaşırken dış transferde 19 futbolcuyu kadrosuna dahil etmiş ve iki ay boyunca antrenmanlara çıkmıştı. Gebzespor lisans krizi nedeniyle futbolcular ve teknik heyet takımdan ayrılmıştı. Gebzespor yönetimi Teknik Direktör olarak Akyan Atik`i göreve getirmesinden sonra bayramda takımı çalıştırdı. Aykan Atik lisansı çıkmaması nedeniyle önceki gün oynanan Gebzespor ile Alanyaspor maçını tribünden takip etmişti.  90 dakika protesto sesleri Şehir Stadı`nı inletti.


Kötü gidiş sürüyor

Sezona kötü başlayan Gebzespor, Bozüyükspor`a 1-0 yenilirken ikinci hafta maçında deplasmanda Göztepespor`a 4-0 yenilirken önceki gün üçüncü hafta maçında kendi seyircisi önünde Alanyaspor`a 2-1 yenildi. Üst üste alınan başarısız sonuçlar Gebze`de bardağı taşırdı. Mor menekşeli taraftarlar Alanya maçında sessizliği bozdu ve yönetim kurulunu istifaya davet etti. Teknik adam değişikliği de işe yaramadı ve Gebzespor`da yaşanan kötü gidiş devam etti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ