Kocaeli Zirve
Haberimizden sonra bayraklar indiriliyor!
Haberimizden sonra bayraklar indiriliyor!
Güncel
12 Haziran 2018 Salı 17:13
  • 3921
  • 0

Haberimizden sonra bayraklar indiriliyor!

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 10 Haziran Pazar günü İzmit Perşembe Pazarı’nda düzenlediği miting öncesi, şehir merkezinin birçok yeri bayrak ve flamalarla donatılmıştı.

CHP RAHATSIZ OLDU

Erdoğan’dan bir gün önce CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin aynı bölgede gerçekleştirdiği mitingin hemen sonrasında parti bayraklarının indirilmesi, AKP’nin bayraklarının ise mitingin üzerinden iki gün geçmesine rağmen hala asılı kalması CHP’lileri oldukça rahatsız etmişti.

 

D-100 TARAFINDAN BAŞLANILDI

Zirve Kocaeli olarak yaşanan hadiseyi dün kamuoyuyla, “Bu bayraklar ne zaman inecek” başlığı altında paylaştık. Bu akşamüzerinde ise yapmış olduğumuz haber etkisini gösterdi ve AKP İl Teşkilatı’nın 9 Haziran gecesinden astığı flama ve bayraklar kontrollü bir şekilde indirilmeye başlandı. D-100 Karayolu tarafından bayrakları toplamaya başlayan yetkililerin, yarın sabaha kadar tüm şehirdeki flamaları yerinden kaldırılacağı tahmin ediliyor.

 

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

Yazan: Yasin

Yorum: Hergün Maşukiyede Yuvacıkta yürüyüş adı altında yalamalarına ve yandaşlarına en az 50 otobüsle verdiği ziyafetleri Kocaeli Bş Bld. sine kesilen faturaları unutmadık

Murat Çakmak’a tahliye!

Yazan: Sercan devrim

Yorum: Adalet yerini buldu.

Yazan: Uğur

Yorum: Çok güzel anlattın allah senden razı olsun bunlara hakkım zehir olsun

Yazan: Cem

Yorum: Normalde 100bin tl lik araca binemeyen insanlar rutbe alinca sifir jipten asagi inmiyor. Yazik hizmete sifir jip ile gitmeye gerek yok. Su yollar metro olsun artik.

Engin Koyun’dan ne demek istedi?

Yazan: körfezspor

Yorum: sanki kendisi tesadüfen ilçe başkanı olmadı.eğitim yok bir şey yok.

Yazan: Erhan

Yorum: Eline ağzına yüreğine sağlık. Derdimize tercüman olmuşum.

Yazan: Etem

Yorum: Ağzına sağlık kardeşim az bile yazmışsın. Kibrinden gözü kör külahı sağır olanlar bunu duymayacaktır.

Körfezli genç yoğun bakımda

Yazan: Ulaş Mintemur

Yorum: Merhaba bu haberde isim karışıklığı var bu Ömer o Ömer değil kusura bakmayın lütfen düzel tirmisiniz görünce şok olduk

Engin Koyun’dan ne demek istedi?

Yazan: Körfezli

Yorum: Bu mesajla ne demek istiyorsun sende tesadüfen bu makama gelirsen millet ne der düşündün mü Sakın yanlışlık yapıp Bld.Bşk Aday adayı olma AKP Körfez de biter

Karaosmanoğlu; Muhalefet adına üzülüyorum

Yazan: Emre Celik

Yorum: Ya bu adam zamanında bizim öğrtmenimizdi. Yüzüne bakınca içiniz ferahlardı.Cidden nur yüzlü bir adamdı. Şimdi şu resmine bakıyorum. İnsanın yaptıkları hakikaten yüzüne yansıyormuş. Alakası kalmamış.

KENT REHBERİ