KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7285 TL
  • 6.3568 TL
  • 6.9518 TL
Kocaeli Zirve
Karagül: Toplu üye katılımıyla Kartepe’de dengeler değişecek
Karagül: Toplu üye katılımıyla Kartepe’de dengeler değişecek
Siyaset
15 Nisan 2010 Perşembe 15:20
  • 1389
  • 0

Karagül: Toplu üye katılımıyla Kartepe’de dengeler değişecek

MHP Kartepe İlçe Başkanı Taner Karagül, Yozgatlılar Derneği’ne gerçekleştirdiği ziyarette, MHP’ye, Kartepe’de dengeleri değiştirecek bir üye katılımı olacağını söyledi.

MHP Kartepe İlçe Teşkilatı, Yozgatlılar Derneği`ni ziyaret etti. Ziyarette ilçe başkanı Taner Karagül, MHP`ye, Kartepe`de dengeleri değiştirecek bir toplu üye katılımı olacağını söyledi.

İlçe başkanı Taner Karagül ve yönetim kurulu üyelerince gerçekleştirilen ziyarette konuşan dernek başkanı Metin Kartal, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, MHP`lilere teşekkür etti. MHP ilçe başkanı Taner Karagül, kendilerini en iyi şekilde ağırlayan dernek yönetimine şükranlarını sunarak, şunları söyledi.

TEK BAŞINA İKTİDAR
“Hedefimiz 2011 seçimlerinde tek başına iktidar olarak, Türkiye`yi, Cumhuriyetimiz`in yüzüncü yılında yani 2023`te, bölgesinde ve dünyada lider ülke haline getirmek. Bu kapsamda sivil toplum kuruluşlarını ziyaretlerimiz devam ediyor.” Daha sonra MHP`liler tarafından Kartepe`de devlet hastanesi yapılması için başlatılan imza kampanyasına, tüm dernek üyeleri destek vererek, imza attılar. İmza kampanyasının ardından MHP ilçe başkanı Karagül, çok yakında Kartepe`de dengeleri değiştirecek toplu üye katılımı töreni gerçekleştireceklerini söyledi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ