KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Haldızlar Otomotiv gaza bastı
Haldızlar Otomotiv gaza bastı
Güncel
13 Aralık 2011 Salı 08:43
  • 3896
  • 0

Haldızlar Otomotiv gaza bastı

KOBİ'ler, Peugeot yetkili bayii Haldızlar Otomotiv’de aralık ayı boyunca Bipper Van'a 529 lira, Partner Van'a 599 lira, Boxer Van'a 879 lira ve Boxer Midibus'e bin 299 lira aylık taksitlerle ulaşabilecek

Haldızlar Otomotiv garantisiyle, yüksek donanım seviyesi ve fiyatlarıyla rakiplerini sollayan Peugeot, aralık ayına özel kampanyalar için gaza bastı. KOBİ'ler, aralık ayı boyunca Haldızlar Otomotiv`de Bipper Van'a 529 lira, Partner Van'a 599 lira, Boxer Van'a 879 lira ve Boxer Midibus'e bin 299 lira aylık taksitlerle ulaşabilecek. Vergi levhası bulunan esnaflara özel kampanyalara start veren Haldızlar Otomotiv`de büyük indirimler sizleri bekliyor.
 

ARALIK AYINDA
Haldızlar Otomotiv Genel Müdürü Abdurrahman Ay, hafif ticari araçlarda esnaf ve şirketlere özel indirimler hakkında bilgi verirken, kampanyayı kaçırmak istemeyen herkesi Sanayi Mahallesi D-130 Yanyol Caddesi No:124`te bulunan Haldızlar Plaza`ya davet etti. Yılın son ayına özel olarak Partner tipi araçlar 34 bin 490 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulurken, vergi mükellefi olan herkese cazip indirimler de mevcut.
 

MAYISTA ÖDE
Bıpper Comfort tipi otomobiller 27 bin 990 liradan, Peugeot 508 model otomobiller ise 66 bin 850 liradan başlayan fiyatlar ve cazip ödeme koşullarıyla kampanya kapsamında. Taksitli ödemelerde dört ay ötelemeli “Aralıkta al mayısta öde”  kampanyası dahilinde aylık 526 lira ödeyerek araç sahibi olmak isteyenler için güvence Haldızlar Otomotiv`de.
 

SERVİS HİZMETLERİ
Satış sonrası hizmetlerin devam ettiği Haldızlar Otomotiv`de 31 Aralık tarihine kadar bakım ve onarım işlemleriyle ilgili yedek parçada, işçilikte ve motor yağlarında yüzde 20 indirim mevcut. Araçlara ücretsiz kış kontrolleri yapılmakla birlikte, kaporta boya işlemlerinde marka gözetmeksizin tüm araçlara hizmet verilmekte. Hasar işlemlerinde de marka ayırmadan tüm müşterilerin taleplerini üstün hizmet anlayışlıyla karşılayan Haldızlar Otomotiv`in anlaşmalı olduğu 12 sigorta şirketi bulunmakta.
 

YEDEK PARÇA SATIŞI
Peugeot'un kentimizdeki tek yetkili temsilcisi Haldızlar Otomotiv`in müşterilerine en iyi teknik servisi ve mükemmel hizmeti sunmanın gururunu yaşadığını ifade eden Haldızlar Otomativ Genel Müdürü Abdurrahman Ay, yedek parça satışlarının da yapıldığını söyledi. Kocaeli dışında yedek parça toptan satışını Bolu, Yalova ve Düzce illerine gerçekleştiren Haldızlar Otomotiv, hizmette sınır tanımıyor.
 

İKİNCİ EL SATIŞI
İkinci el satışlarına da başlayan Haldızlar Otomotiv`de, her tür markanın alım satım işlemi yine özenle gerçekleştiriliyor. 24 saat acil servis hizmeti veren assıstance aracının bulunduğu Haldızlar Otomotiv`de, acil durumlar için 0533 434 85 34 numaralı telefonu aramak yeterli. Otomobil sektöründeki 15 yıllık tecrübesini Peugeot kalitesiyle birleştiren Haldızlar`da gaza basan kampanyalar ay sonuna kadar devam edecek.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ