KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8610 TL
  • 6.4617 TL
  • 7.3392 TL
Kocaeli Zirve
'Halkımızla aramızda kopmaz bir bağ var'
'Halkımızla aramızda kopmaz bir bağ var'
Güncel
15 Aralık 2011 Perşembe 13:49
  • 3102
  • 0

'Halkımızla aramızda kopmaz bir bağ var'

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AKP Körfez İlçe Başkanı Engin Koyun’u ağırladı. Karaosmanoğlu ziyarette, 'Halkımızla aramızda kopmaz bir bağ var' dedi

Geçtiğimiz günlerde yapılan kongrede yeniden göreve getirilen AKP Körfez İlçe Başkanı Engin Koyun ile yönetim kurulu üyeleri Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu`nu ziyaret etti. Koyun ve yeni yönetimini kutlayan Karaosmanoğlu, görevlerinde başarılar diledi. Siyaseti halka hizmet olarak gördüklerinin altını çizen Karaosmanoğlu, “Siyasette, özellikle de partimizde fedakarlık çok önemlidir. Siyaset almak değil, vermek yeridir. Siyasette ilkeli olacaksınız, doğruyu her yerde savunacaksınız” dedi.

 

 

BİZ BİRLİKTE GÜZELİZ
Siyasetçiye olan güvenin arttığına dikkat çeken Karaosmanoğlu, “Millet bizden hizmet, ilgi ve sevgi bekliyor. Biz halkımıza değer verdikçe, halkımızdan da değer görüyoruz. Halkımızla aramızda kopmaz bir bağ var. Biz siyasette birlikte güzeliz” diye konuştu.
Belediyenin yaptığı hizmetleri takdirle takip ettiklerini söyleyen Koyun da, “Başkanımızla birlikte uzun yıllardır siyaset yapıyoruz. Sizlerin yaptığı güzel hizmetleri ve vatandaşa gösterdiği ilgiyi herkes görüyor, takdir ediyor`` açıklamasında bulundu.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ