KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Hanefi Örengül istifa mı ediyor?
Hanefi Örengül istifa mı ediyor?
Güncel
12 Aralık 2012 Çarşamba 12:17
  • 2176
  • 17

Hanefi Örengül istifa mı ediyor?

Hizmet-İş Sendikası 2 No’lu Şube Başkanı iken AKP Derince İlçe Yönetimine girmek için görevinden istifa eden ve ilçe başkanı Ahmet Ark’ın yönetiminde yer alan Hanefi Örengül’ün bu görevinden istifa edeceği söyleniyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi`ne bağlı İSU`da çalışan ve bu günlerde birikmiş yıllık izinlerini kullanan Hizmet-İş Sendikası 2 No`lu Şube Başkanı iken AKP Derince İlçe Yönetimine girmek için görevinden istifa eden ve ilçe başkanı Ahmet Ark`ın yönetiminde yer alan Hanefi Örengül`ün bu görevinden istifa edeceği söyleniyor.

AKP Derince İlçe Yönetimine oldukça istekli bir şekilde giren fakat son zamanlarda yaşanan olumsuzluklardan ötürü rahatsız olduğu için görevinden istifa etmek isteyen Örengül`ün aldığımız duyumlara göre istifasını ilçe başkan yardımcısı Mümin Ünal engellemiş.
Hanefi Örengül istifa dilekçesini ilçe başkanlığına teslim etmesine rağmen son anda Mümin Ünal`ın girişimleri istifayı engellemiş.
Şu sıralar Derince siyasetinde oldukça konuşulan konuların başında gelen bu istifanın neden gerçekleşip gerçekleşmediği ise oldukça merak ediliyormuş.
Bakalım AKP Derince İlçe Teşkilatı`nda sular ne zaman durulacak.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ