KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
Başkan Karaosmanoğlu' na “Yılın Spor adamı” ödülü
Başkan Karaosmanoğlu' na “Yılın Spor adamı” ödülü
Salon Sporları
03 Nisan 2010 Cumartesi 11:09
  • 1439
  • 3

Başkan Karaosmanoğlu' na “Yılın Spor adamı” ödülü

Türkiye’nin en prestijli spor ödüllerinden bir olarak bilinen Milliyet’in geleneksel Yılın Spor Ödülleri sahiplerini buluyor. Yılın Spor Adamı, Yılın Sporcusu ve Yılın Takımı dallarında ödüler kazanan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ödül törenine damgasını

ESMA SULTAN YALISI`NDA
5 Nisan Pazartesi günü gerçekleştirilecek olan törenle Yılın Spor Ödülleri`nin kazanmaya hak kazananlar ödüllerini alacaklar. Ortaköy`deki Esma Sultan Yalısı`nda düzenlenecek olan ödül töreni saat 19.00`daki kokteylle başlayacak. Ödül töreni ise saat 20.00`dan itibaren başlayacak.

KARAOSMANOĞLU YILIN SPOR ADAMI
Yılın Spor Adamı, Yılın Sporcusu ve Yılın Takımı dallarında yarışan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi büyük başarılara imza atmıştı. Yılın spor adamı Başkan İbrahim Karaosmanoğlu, Yılın Sporcusu Kağıtsporlu Bahri Tanrıkulu seçilirken yine Kağıtsporlu bedensel engelli okçu Gizem Girişmen kürsünün üçüncü basamağına çıkmıştı. Yılın takımı dalında ise Kağıtspor güçlü rakiplerini geride bırakarak Beşiktaş`ın arkasından ikinci olmuştu

AMATÖR KULÜPLERE KAPILARINI AÇTI
Yılın Spor Adamı Ödülü`ne layık görülen Başkan Karaosmanoğlu, Milliyet tarafından şu şekilde anlatılmıştı: “Türkiye de birçok belediyenin işin en kolayını tercih edip futbola destek vererek adını duyurmaya ve ön plana çıkmaya çalışırken Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, belki de en zor işi seçti. Kentte amatör spor kulüplerine kapılarını sonuna kadar açan ve ciddi bir bütçe ayıran Başkan Karaosmanoğlu, reklamdan ve gözlerden uzak büyük projeye imza attı”

KAĞITSPOR BİR SPORCU FABRİKASI
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Kağıtspor bir sporcu fabrikası görünümünde. Kağıtspor 36 branşta 250`si milli sporcu olmak üzere 4 bine yakın sporcuya ev sahipliği yapıyor. Tesisleşme konusunda da ciddi yatırımlara imza atan Başkan Karaosmanoğlu belediye sınırları dâhilinde yüzme havuzları, çim sentetik saha, eskrim salonu gibi yapımı tamamlanan tesisleri gençliğe hediye ederken amatör kulüplere de malzeme konusunda her türlü yardımı yapıyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ