KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Hiç unutulmayan öğretmen
Hiç unutulmayan öğretmen
Güncel
21 Kasım 2012 Çarşamba 09:22
  • 1225
  • 0

Hiç unutulmayan öğretmen

Kandıra Akçakoca İlkokulu 1968-1973 dönemi A şubesi öğrencilerinden bir grup arkadaş, aradan 39 yıl geçmesine rağmen ilkokul öğretmenlerini unutmayarak vefa örneği gösterdi

Herbiri hayata atılmış çoluk-çocuk ve iş-güç sahibi olmuş Kandıra Akçakoca İlkokulu 1968-1973 dönemi A şubesi öğrencilerinden bir grup arkadaş, emekli öğretmenleri Ayten Gözübüyükoğulları`nı ziyaret etti. Aradan 39 yıl geçmesine rağmen ilkokul öğretmenlerini unutmaya öğrenciler, büyük bir vefa örneği gösterdi. İzmit Bulvar Mahallesi`nde hayatını sürdüren öğretmen Ayten Gözübüyükoğulları kendisini ziyarete gelen eski öğrencilerine teşekkür etti.

 
DUYGUSAL ANLAR
Duygulu anların yaşandığı ziyarete katılan; genel cerrah Dr. Semih Kucur, Sakarya Üniversitesi`nde Yrd. Doç. Dr. olan Şefik Ramazanoğlu, İzmit Endüstri Meslek Lisesi`nde teknik öğretmen olan Özcan Acar, İSU`da çalışan Mehmet Güzel ve kamu kurumunda Bakanlık Uzmanı olarak görev yapan Sedat Köse, ilkokul öğretmenlerinin öğretmenler gününü kutladı. Eski günleri yad eden ve birbirleriyle hasret gideren öğrenciler, öğretmenlerine diğer sınıf arkadaşlarının selamlarını iletti. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ