KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Atletizm hakemleri Olta Balık’ta stres attı
Atletizm hakemleri Olta Balık’ta stres attı
Salon Sporları
04 Nisan 2010 Pazar 14:11
  • 1354
  • 0

Atletizm hakemleri Olta Balık’ta stres attı

Atletizm Hakemleri Olta Balık’ta sezonun verdiği yorgunluğu attı. İl temsilcisi Celal Özkaraaslan’ın katılmadığı geceye İl temsilcisi yardımcısı Cahit Han ev sahipliği yaptı

ERKEN SAATLERDE BAŞLADI
Atletizm İl temsilciliği tarafından organize edilen birlik ve beraberlik yemeğine Atletizm hakemleri büyük ilgi gösterdi. Geceye Atletizm il temsilcisi Celal Özkaraaslan işlerinin gereği olduğu için il dışında olduğu için yapılan Birlik ve beraberlik yemeğine katılamadı. Yerine vekaleten yardımcısı Cahit Han`ı görevlendirdi. Marina`da bulunan Olta Balık Restaurant`ta bu yıl ilk kez böyle bir gece düzenleyen Atletizm hakemleri güzel bir gece geçirerek sezonun yorgunluğunu üzerlerinden attı.

GECEYE İLGİ BÜYÜK OLDU
Marina`da bulunan Olta Balık Restaurant`ta bir araya gelen Kocaeli Atletizm Hakemleri birlik yemeğinde bir araya geldi. Atletizm İl Hakem kurulu başkanı ve Uluslar arası hakem Ziya Akça, Uluslararası hakemler Hasan Şimşek, Nusret Yavuz, İl temsilcisi yardımcısı ve Ulusal hakem Çahit Han, Ulusal Hakemler, Gülten Han, Nuri Cihan Sel, Ergün Altıparmak, Belkıs Haytemel, Çiğdem Çınar, Şener Tütüncü, öztürk Buluş, Ayşe Gümrah, Rakıf Yel, Osman Ömer Beyoğlu, İl hakemleri Gülten Otan Emlek, Ali Keskin, Aday hakemler Tuncay Ünal, Musa Kum, Tahsin Sarp Dağ, Ertuğrul Erdoğan ve Hürnaz Erdoğan katıldı.

GÜZEL BİR GECE YAŞADILAR
İlimiz atletizm hakemleri bir sezonun sonunda Marina`da bulunan Olta Balık Restaurant`ta gövde gösterisi yapt. Akşam erken saatlerde başlayan beraberlik yemeği gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü. Yemeğe katılan atletizm hakemleri bundan sonra her yıl böyle bir yemek düzenleyip, bir yılın stresini atmakta karar kıldı. Birlik ve beraberlik yemeğinde canlı fasıl ile Olta Balık Restaurant`ta eğlenen atletizm hakemleri çok mutlu bir akşam yaşadılar.
Ayhan ARI

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ