KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1797 TL
  • 6.7566 TL
  • 7.9764 TL
Kocaeli Zirve
Hodri Meydan'dan sert açıklama
Hodri Meydan'dan sert açıklama
Güncel
12 Eylül 2019 Perşembe 11:53

Hodri Meydan'dan sert açıklama

Hodri Meydan Taraftarlar Derneği, dün Kocaelispor yönetiminin transfer yasağındaki süreçle ilgili yaptığı basın toplantısı sonrası sert açıklama yaptı.

Dernek yönetimi 4 milyon borç bırakan eski başkan Bahri Yavuz ve yönetiminden açıklama bekliyor.

İşte Hodri Meydan’ın o açıklaması:

ARTIK HESAP VERME ZAMANI

Kocaelispor'un mevcut Yönetim Kurulu'nun yapmış olduğu açıklamalar ortadadır.

Bu açıklamalardaki mevzu bahis rakamlar ve ithamlar hakkında en kısa sürede eski başkan Sn. Bahri Yavuz'dan açıklama bekliyoruz.

Eski başkan Sn. Bahri Yavuz , kendisinin ve yönetimdeki diğer yönetim kurulu üyelerinin yönetimde bulundukları sürece verdikleri paraları hibe edeceklerinin, kulübe borç kaydetmeyeceklerinin sözünü kongrede vermiştir.

Hibe edilen miktarları ve hibe edilmeyip kulüpten başkan veya yöneticiler tarafından tahsil edilen miktarları(varsa) çıkıp açıklamalıdır.

Son seçimli kongrede hazırlanan bilançoda ki denk bütçe kavramı geçerliliğini yitirmiştir.

Artık hesap verme zamanı gelmiştir.

HODRİ MEYDAN TARAFTARLAR DERNEĞİ

DİĞER HABERLER

Tek parmağı ile kitap yazdı

Tek parmağı ile kitap yazdı

Darıca’da, serebral palsi hastası Ali Umut Seçkin’in (16) hayatı, 5,5 yıl önce eğitim görmek için gittiği rehabilitasyon merkezindeki öğretmeni Nefise Gülmüş ile tanışınca değişti. Öğrencisi Ali Umut Seçkin ile dil ve konuşma terapisi yapan Nefise Gülmüş, önce Ali Umut'un konuşma yetisinin düzelmesini sağladı, ardından okuma- yazma öğretti. Ali Umut, ailesinin kendisine aldığı tableti tek parmağı ile kullanarak yazdığı 'Gökten 3 Hikaye Düştü' kitabı, 28 Şubat'ta satışa çıkacak. 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ