KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7285 TL
  • 6.3568 TL
  • 6.9518 TL
Kocaeli Zirve
HSYK Üyesi Ertosun’dan sürpriz ziyaret
HSYK Üyesi Ertosun’dan sürpriz ziyaret
Güncel
02 Nisan 2010 Cuma 18:07
  • 1476
  • 0

HSYK Üyesi Ertosun’dan sürpriz ziyaret

Kocaeli Adliyesi’ne sürpriz bir ziyarette bulunan Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyesi Ali Suat Ertosun, hakim ve savcılarla bir toplantı gerçekleştirdi

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyesi Ali Suat Ertosun bugün Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Fatih Özdemir`e sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Sakarya Başsavcılığı`na yaptığı ziyaretin ardından ilimize gelen Ertosun, başsavcı Özdemir`le görüştükten sonra hakim ve savcılarla bir toplantı yaptı. Basının alınmadığı toplantının ardından Ertosun ziyaret nedeniyle ilgili gazetecilerin sorularını cevapsız bıraktı.
 

DERSİMİZİ ÇALIŞIYORUZ
Toplantının başında Ertosun`a, Başsavcı Mehmet Fatih Özdemir tarafından plaket takdim edildi. Adalet Komisyonu ve Ticaret Mahkemesi Başkanı Ferhan Arıkan ile Kocaeli Barosu Başkanı Cumhur Arıkan da Ertosun`un yanında hazır bulundu. Hakim ve savcı atamalarının konuşulduğu toplantıda Ertosun elindeki atama listelerini göstererek “Dersimizi çalışıp geliyoruz” dedi. Toplantının ardından Ertosun, İstanbul Adliyesi`ne gerçekleştireceği ziyaret için yola çıktı.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ