KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.5375 TL
  • 7.2389 TL
  • 8.1000 TL
Kocaeli Zirve
Hürriyet bu rezilliği nasıl açıklayacak?
Hürriyet bu rezilliği nasıl açıklayacak?
Güncel
08 Mart 2020 Pazar 22:27

Hürriyet bu rezilliği nasıl açıklayacak?

Fatma Kaplan Hürriyet'in İzmit Belediye Başkanlığı'na geldikten sonra görevden uzaklaştırdığı İzmit Belediye eski İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Nedim Ulutaş'ın avukatlığını bakın kim yapıyor?

HÜRRİYET BELEDİYE'DEN KOVDU SONRA AVUKATLIĞI'NI ÜSTLENDİ!

Nevzat Doğan’ın başkanlığındaki İzmit Belediyesi'nde İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü olarak görev yapan ve Nevzat Doğan’ın sağ kolu olan ve onunla birlikte ‘Görevi kötüye kullanmaktan’ Kocaeli 6. Asliye Ceza Mahkemesi’nde yargılanan Nedim Ulutaş’ı Fatma Kaplan Hürriyet'in savunduğu ortaya çıktı.

Fatma Kaplan Hürriyet Belediye Başkanı olduğu için avukat vekili olarak Kocaeli Barosu Avukatları'ndan Suna Üstündağ Akdeniz görev yapıyor. 

''REZİLLİK!''

Yani kısacası Nevzat Doğan’ın en yakın adamı olan Nedim Ulutaş’ı Fatma Kaplan Hürriyet’in kendi ve İzmit Belediyesi’nin avukatlarından Avukatı Suna Üstündağ Akdeniz savunuyor.

DİĞER HABERLER

Umreden dönenlerin karantina süresi uzatıldı

Umreden dönenlerin karantina süresi uzatıldı

Umre'den dönenlerin karantina süresinin 1 hafta daha uzatıldığı belirtildi.Sağlık Bakanlığı’nca corona virüsü tedbirleri kapsamında, umreden dönenlerin Kredi Yurtlar Kurumu’na (KYK) bağlı yurtlara yerleştirilmesine karar verilmesiyle Konya’daki 2 yurda, 15 Mart’ta 2 bin 200 kişi getirildi. Havalimanında ve yurda yerleştirilirken sağlık kontrolünden geçirilenlerden evli çiftler dışında herkes, ayrı odalara alındı.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ