KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Balabanspor’da gençleştirme operasyonu
Balabanspor’da gençleştirme operasyonu
Amatör Futbol
17 Temmuz 2010 Cumartesi 13:03
  • 2059
  • 1

Balabanspor’da gençleştirme operasyonu

Amatör Süper Lig ekiplerinden Balabanspor’de yönetim kurulu operasyon başlattı. Takımı gençleştirme yönünde harekete geçen mavi beyazlı yönetim, takımdan ayrılmak isteyen futbolcuları gönderecek, yerlerini gençlerle takviye yapacak

Harekete geçildi
Geçen sezon Amatör Süper Lig B Grubu`nu şampiyon olarak tamamlayan ve play-off grubunda şansızlıklar nedeni ile terfi müsabakalarına gidemeyen Balabanspor yeni sezonda takımda yer alan birçok futbolcu ile yollarını ayırma kararı aldı. Balabanspor takımı yeni sezonda takımı Ali Gürdal`ın çalıştıracağı bu konuda Kartepe Belediye Başkanı`ndan izin almak için çalışmalarına Balabanspor yönetimi devam ediyor. Balabanspor yeni sezon çalışmalarına 15 Ağustos tarihinde Derbent Stadı`nda yapacağı çalışma ile başlayacak. Balaban spor yönetimi Ali Gürdal`ın vereceği rapor doğrultusunda genç futbolcuları transfer yapacağı ve koşan mücadele eden bir ekip oluşturmanın planlarını yapıyor.


Ertuğ: İki futbolcu kalacak

Balabanspor`un Kulübü Başkanı Osman Ertuğ yaptığı açıklamada geçen sezon takımda yer alan kaptan Hasan ve Gökhan ile yeniden anlaşma yapacaklarını ve bunların yanına askerden gelen sporcuları Zaza takımın kadrosunda tutacaklarını belirtti. Balabanspor`un alt yapısında yer alan başarılı genç sporcuları A takım kadrosuna dahil edeceklerini ve Ali Gürdal`ın isteği üzerine genç sporcuları transfer yaparak başarılı bir ekip oluşturacaklarını söyledi. Osman Ertuğ herkesin şunu bilmesini istedi Balaban spor son üç yılda yakaladığı başarıyı devam ettireceğini ve Süper Amatör kümede yine başarılı bir ekip olacağını ifade etti.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ