KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8316 TL
  • 6.5108 TL
  • 7.5663 TL
Kocaeli Zirve
Ben önümü görmüyorum
Ben önümü görmüyorum
Gebzespor
21 Nisan 2010 Çarşamba 16:46
  • 1966
  • 0

Ben önümü görmüyorum

Gebzespor Teknik Direktörü Bahri Kaya Bütün zorluklara rağmen biz sahada mücadelemizi veriyoruz. Bizlere verilen sözler tutulmadı. Teknik heyet ve futbolcular elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz

Gölcükspor ile 17 Ağustos stadında bir hazırlık maçı yapan Gebzespor, maç öncesi takımın değerlendirmesini yapan teknik direktör Bahri Kaya, “Bütün zorluklara rağmen onurlu mücadelemizi futbolcularım ile birlikte yapmaya devam ediyoruz. Bugünde sakatlıklardan kurtulan, hazır durumda olmayan ve maç eksiği bulunan futbolcuları son durumlarını görmek için Gölcükspor ile bir hazırlık maçı aldım. Maç oynamayan futbolcuların son durumlarını göreceğim. Fakat Gebzespor`un son haftalardaki çıkışının çok iyi olduğunu bir anda klasman grubunda ilk üç takım arasına girmesini büyük bir başarı olarak görüyorum” dedi.

Zeytinburnu`nu yeneceğiz
Teknik heyete hiçbir maddi destek vermediğini belirten Bahri Kaya, “Gebzespor`da gelecek için önümü göremiyorum. Bizlere verilen sözler tutulmadı. Fakat ben yardımcılarım ve futbolcularım onurlu olarak mücadelemizi veriyoruz. Bunu da herkes görüyor. Kocaelispor`un düşmesinde üzüntü duyduğunu belirten Kaya, Kocaeli Körfez veya Gebzespor`un bank Asya 1.Lig`ine çıkması belki bir teselli olur. Bu hafta Zeytinburnuspor ile karşılaşacağız. Bu karşılaşmayı kazanıp önümüzdeki maçlara bakacağız. Fakat Zeytinburnu maçını mutlak kazanmak istiyoruz” dedi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ