KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7117 TL
  • 6.4041 TL
  • 7.0848 TL
Kocaeli Zirve
Huzuevi derneği yaşlılar için kesmes düzenledi
Huzuevi derneği yaşlılar için kesmes düzenledi
Güncel
19 Aralık 2012 Çarşamba 14:27
  • 869
  • 0

Huzuevi derneği yaşlılar için kesmes düzenledi

Gölcük Huzurevi Derneği üyelerinin evlerinde yaptığı ürünleri ‘yıl sonu kermesi’ adı altında Gölcük Belediyesi Değirmendere Sanatevi’nde satışa çıkardı
Gölcük Huzurevi Dernek Başkanı Esen Özmen ve dernek yönetimi tarafından hazırlanan ‘yıl sonu kermesi`, Gölcük Belediyesi Değirmendere Sanatevi`nde; Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı ve Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş tarafından açıldı. Kermese gösterilen ilgi herkesi memnun ederken dernek başkanı Esen Özmen ise kermeste satışa sunulan tüm ürünlerin dernek yönetimi ve dernek üyelerine ait olduğunu söyledi. Kermes, 23 Aralık saat 17.00`ye kadar açık kalacak. 
 
DESTEK VERDİLER
Kermes açılışına katılan huzur evi müdürü Sema Taşdemir Yıldız, halk kütüphanesi müdürü Ayşe Dışpınar, muhtarlar derneği başkanı Bilge Saral, mahalle muhtarları ve Değirmendereli yardımsever vatandaşlar, bol bol alışveriş yaparak yardım kampanyasına destek verdi. Kaymakam Adem Yazıcı ve belediye başkanı Mehmet Ellibeş de kermesten sarı lacivert mum alarak derneğe katkıda bulundu.
 
TEŞEKKÜR ETTİ
Üyelerin evlerinde yaptığı ürünlerin satışından elde edilecek gelirin yaşlılar için kullanılacağını belirten dernek başkanı Özmen, ayrıca çalışmalarına destek veren kaymakam Adem Yazıcı ve belediye başkanı Mehmet Ellibeş`e de teşekkür etti. Kaymakam Yazıcı da Gölcük Huzurevi Derneği`nin çalışmalarını takdirle karşıladığını kaydederek “Yapılan hizmetler çok güzel ve çok anlamlı. Dernek başkanı Esen Özmen`i, yönetimini ve üyelerini kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
 

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ