KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7285 TL
  • 6.3568 TL
  • 6.9518 TL
Kocaeli Zirve
Karşıyaka Koleji ilk maçını kazandı
Karşıyaka Koleji ilk maçını kazandı
Salon Sporları
14 Nisan 2010 Çarşamba 13:16
  • 784
  • 0

Karşıyaka Koleji ilk maçını kazandı

Basketbol Federasyonu tarafından Balıkesir' de yapılan Genç Bayanlar Basketbol Türkiye Şampiyonası’nda tüm rakipleri yenip ikinci tura çıkmayı başaran Karşıyaka Koleji antrenör 2. turda Nevşehir’de oynadığı ilk maçını kazandı

Kafile Ürgup`te Kapadokya otelde konaklıyor
Karşıyaka Koleji takımı Balıkesir`de üç gün süren maçlar sonunda şampiyon olup Nevşehir ilinde yapılacak olan yarı final grubuna yükselmeyi başarırken Atatürk spor salonunda antrenör Cengiz Kahraman nezaretinde çalışmaları tamamlardı. Karşıyaka Koleji kızlar son yapılan antrenman sonrasında otobüsle Nevşehir`e hareket etti.  Karşıyaka Koleji Nevşehir ilinde yapılacak olan Genç Bayanlar Basketbol Türkiye Şampiyonası eleme A Gurubu`nda Mersin Büyükşehir Belediyesi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti karması ve Diyarbakır Bağlar Belediye ile karşılaşacak.  B Grubu`nda Samsun Basketbol, Ordu Ünyespor, Eskişehir Gençlik ve Alanya Belediyespor takımları ile mücadele edip final grubuna kalmaya çalışacak.

Karşıyaka Koleji 8 takımının katılacağı iki grupta birinci veya ikinci olup final grubuna kalmayı hedefliyor. Karşıyaka Koleji Nevşehir Ürgüp Kapadokya Oteli`nde konakladı. Kura çekimi sonrasında ilk maçını oynayan Karşıyaka Koleji zorlanmasın rağmen Diyarbakır Bağlar Belediyespor`u 13 sayı farkla yenmeyi başardı. Nevşehir Atatürk Spor Salonu ve Nevşehir Üniversitesi Spor Salonu`nda oynanacak. Karşıyaka Koleji saat 11.00`de Mersin Büyükşehir Belediyespor ile perşembe ise saat 10.00`da Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti karması ile karşılaşacak.

A Grubu 
Mersin Büyükşehir BLD
K.K.T.C Karması
Diyarbakır Bağlar BLD
Kocaeli Karşıyaka Koleji

B Grubu
Samsun Basketbol
Eskişehir Gençlik Spor
Antalya Alanya BLD
Ordu Ünye Basketbol

GRUPLAR MAÇLARI

15 Nisan Perşembe
10:00  Eskişehir Gençlik Spor-Antalya Alanya BLD
12:00 K.K.T.C Karması-Diyarbakır Bağlar BLD 
14:00  Ordu Ünye Basketbol-Samsun Basketbol
16:00  Kocaeli Karşıyaka Koleji-Mersin Büyükşehir BLD

16 Nisan Cuma 
10:00 K.K.T.C Karması-Kocaeli Karşıyaka Koleji
12:00  Eskişehir Gençlik Spor-Ordu Ünye Basketbol
14:00  Diyarbakır Bağlar BLD-Mersin Büyükşehir BLD
16:00  Antalya Alanya BLD-Samsun Basketbol

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ