KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.4559 TL
  • 7.1130 TL
  • 7.8892 TL
Kocaeli Zirve
Hyundai Assan üretime ara veriyor
Hyundai Assan üretime ara veriyor
Güncel
26 Mart 2020 Perşembe 18:35

Hyundai Assan üretime ara veriyor

Hyundai Assan İzmit fabrikası, 27 Mart-13 Nisan tarihleri arasında üretime ara verecek.

  Küresel salgın olarak tanımlanan korona virus (Covid-19) hastalığının Türkiye'yi de etkilemesi sonucu Hyundai Assan da çalışanlarının, ailelerinin ve tüm müşterilerinin sağlığına yönelik gerekli tüm tedbirleri alıyor. Bu kapsamda, 1 Nisan tarihi olarak planlanan üretime ara verilmesi, salgın riski nedeniyle öne çekilerek 27 Mart - 13 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

  Hyundai Assan, kurumsal bir değer olarak en üst düzeyde hassasiyet gösterdiği çalışanları ve ailelerinin sağlığı için ilerleyen dönemlerde de mevcut durumları değerlendirerek gerekli tüm aksiyonları almaya devam edecek.

                                        

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Yazan: bir can

acaba izmitte 2 tane mi hyundai fabrikasi var.. gectigimiz pazartesiye kadar tek onlemi termal kamera olan ve iceri girdikten sonra ateslenenleri evlerine yollanan ayrica sayisini sayamayacagimiz kadar cok ambulansin ugradigi bir hyundai biliyorum.. bugun erken ve ani durusun nedeni hyundainin iscilerini dusunmesi mi yoksa calisanlardan birinde covit19 testinin pozitif cikmasi mi??? iscilerine ve ailelerine oyle onem veriyor ki hyundai maas zammi yapilacagi bu ay islerin cok duruldugunu isci cik

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ