KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
İbrahim Güçlü kaza geçirdi
İbrahim Güçlü kaza geçirdi
Güncel
03 Ekim 2010 Pazar 10:01
  • 5899
  • 50

İbrahim Güçlü kaza geçirdi

Şirintepe Mahallesi eski muhtarı ve İzmit Belediyesi’nin CHP’li eski meclis üyesi İbrahim Güçlü, işyerinde düşerek kolunu kırdı. Hastanede tedavi gören Güçlü bugün ameliyat olacak

Şirintepe Mahallesi`nde üç dönem muhtarlık, Şirintepespor Kulübü Başkanlığı, Büyükşehir Belediyesi Buz Hokeyi Salonu Müdürlüğü, Türkiye Buz Hokeyi Yönetim Kurulu üyesi ve geçen dönem CHP`den İzmit Belediye meclis üyeliği yapan İbrahim Güçlü, AKP`nin yerel iktidara gelmesinden sonra Güçlü`yü çalıştığı Park Bahçeler Müdürlüğü`nde göndermişti. Önceki gün işyerinde iki metrelik bir yükseklikte düşerek sol kolunu kıran Güçlü, Kocaeli Devlet Hastanesi Ortopedi servisinde tedavi görüyor. Güçlü, bugün ameliyat olacak.
 

BUNU HAK ETMİYORUM
Gazetemize konuşan İbrahim Güçlü, yaşadığı gelişmeleri hak etmediğini söyledi. “Ben, 12 Eylül darbesinden sonra tutuklanıp içeri girdim. Çok çirkin eziyetler gördüm. Bugün o onuru yaşıyorum. Sonrası yıllarca bu kentte idarecilik yaptım, sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yaptım. Hepsiyle onur duyuyorum. Ama bugün seçimle gelen insanların bana yaptığı bu çirkin oyunun sonrasında yaşadığım bu durumu içime sindiremiyorum. İnsanları laik olduğu yerde ve hak ettiği alanda çalışmaya izin vermiyorlar. 
 

BUGÜN AMELİYAT OLACAK
Park Bahçeler Müdürlüğü`ndeki işyerinde kanalizasyon büzü üzerinde yaklaşık 2 metrelik bir yükseklikte yere çakılan Güçlü`nün sol kolu dirsekten kırıldı. Kocaeli Devlet Hastanesi Ortopedi servisinde tedavi gören İbrahim Güçlü bugün ameliyat olacak. Güçlü, ameliyattan sonra bir hafta daha hastanede kalacak.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ