KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
İbrahim Küçük oğlunu evlendirdi
İbrahim Küçük oğlunu evlendirdi
Güncel
19 Kasım 2012 Pazartesi 12:49
  • 1620
  • 0

İbrahim Küçük oğlunu evlendirdi

S.S. 72 Nolu Köseköy Lojistik ve Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı İbrahim Küçük, oğlu Hayrullah Küçük’ü, dillere destan bir düğünle evlendirdi
S.S. 72 Nolu Köseköy Lojistik ve Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı İbrahim Küçük, oğlu Hayrullah Küçük`ü evlendirmenin mutluluğunu ve grurunu yaşıyor. Hayrullah Küçük ile Seda Avcı`nın mutlu gününde onları yalnız bırakmayan dostları arasında il protokolü de vardı. Kartepe Necip Fazıl Kısakürek Düğün Salonu`nda yapılan nikah törenini Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu kıyarken, şahitliklerini; AKP Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, İl Genel Meclisi Başkanı Fahim Kılıç, AKP Kartepe İlçe Başkanı Hasan Kandaz, AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz ve Horoz Şirketler Grubu`nun sahibi Mehmet Nurettin Horoz yaptı.
 
İŞ DÜNYASINDAN İSİMLER
İbrahim ve Emine Küçük çiftinin yakışıklı oğulları Hayrullah ile Mustafa–Saadet Avcı çiftinin kızları Seda Avcı bir ömür boyu mutluluğa ve beraberliğe şahitler ve davetliler huzurunda “evet” dedi. Geceye davetliler yoğun katılım gösterirken, protokolün yanı sıra, iş dünyasından da isimler hazır bulundu. İş dünyasının tanınmış isimlerinden Koçarslan ailesi başta olmak üzere birçok isim ailelerin bu mutlu günlerinde yanlarında oldu. Kıyılan nikahtan sonra genç çift tatil planları yapmaya başladı.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ