KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
İki ailenin evi kül oldu
İki ailenin evi kül oldu
Güncel
02 Aralık 2011 Cuma 09:26
  • 3995
  • 0

İki ailenin evi kül oldu

Kuruçeşme Hatiköp’de sabah saatlerinde bilinmeyen bir nedenden dolayı çıkan yangın sonrasında iki ailenin yaşadığı ev tamamen yandı.

Kuruçeşme Hatipköy Mahallesi NATO Caddesi üzerinde bulunan bir evde meydana gelen yangın sonrasında ev kullanılmaz hale geldi. Alınan bilgilere göre Necati Sağlam ile Hüseyin Sağlam`ın oturdukları çift daireli tek katlı evde sabah 09.00 sıralarında bilinmeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı. Evde uyumakta olan Necati Sağlam ve eşi dumanları fark eder fark etmez kendilerini bin bir güçlükle evden atarken, çevredekilere de bağırarak yardım istediler.


KULLANILMAZ HALE GELDİ
Çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri tamamen yanan çatı ve evin odalarını söndürmek için büyük uğraş verdi. Evinin yanışını izleyen Necati Sağlam ise polis ekipleri tarafından sakinleştirilmeye çalışıldı. Yaklaşık 45 dakika süren çabanın sonrasında yangın tamamen kontrol altına alılabildi. Ancak ev ise kullanılmaz hale geldi. Polis ve itfaiye yangının çıkışının nedenini ararken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ