KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
İlçe müftüleri, yardım kampanyası başlatıyor
İlçe müftüleri, yardım kampanyası başlatıyor
Güncel
02 Aralık 2011 Cuma 12:50
  • 1006
  • 0

İlçe müftüleri, yardım kampanyası başlatıyor

İl Müftülüğü’nün her ay ilçe müftüleriyle yaptığı istişare toplantısında Dilovası’nda yapılan imam hatip lisesi için yardım kampanyası başlatma kararı alındı

İl Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu başkanlığında aylık müftüler istişare toplantısı`na bu ay Dilovası İlçe Müftüsü Resul Haksöyler ev sahipliği yaptı. Tüm ilçe müftülerinin katıldığı toplantı sonunda Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman müftüleri öğlen yemeğinde ağırladı. Dilovası İlçe  Müftüsü Resul Haksöyler, toplantıda kurum içi çalışmaları gözden geçirdiklerini belirterek, “İlçemizde yapımı devam eden imam hatip lisesi Dilovası`nın önemli bir ihtiyacı. Bu nedenle okulun tamamlanması için bir yardım kampanyası düzenleneceğiz” dedi.
 

KURAN HEDİYE ETTİ
Belediye Başkanı Cemil Yaman ise, İl Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu ve diğer ilçe müftülerini ağırlamaktan mutluluk duyduklarını dile getirerek “İlçemizde yaptığınız bu toplantının ilk olması, kurumunuzla ilgili önemli kararları burada almanız bizleri son derece memnun etti. Belediyemizin yer tahsis ettiği imam hatip lisesi yapımı içinde yardım kampanyası düzenleme kararınız bizi mutlu etti. İnşallah önümüzdeki yıl ilçemizde eğitim ve öğretimde çok büyük gelişmeler olacak. Sönmezoğlu`da Cemil Yaman`a Kuran-ı Kerim hediye ederek başarılar diledi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ