KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Karamürsel Belediye Meclisi komisyon üyelerini seçti
Karamürsel Belediye Meclisi komisyon üyelerini seçti
Güncel
07 Nisan 2010 Çarşamba 14:39
  • 1291
  • 0

Karamürsel Belediye Meclisi komisyon üyelerini seçti

Karamürsel Belediye Meclisi nisan ayı meclis toplantısında 2009 yılı faaliyet raporunu onaylayarak, komisyon üyelerini seçti

Karamürsel Belediyesi, nisan ayı olağan meclis toplantısı belediye meclis salonunda yapıldı. Toplantıda komisyon seçimleri yapıldı. İsmail Yıldırım`ın başkanlık ettiği toplantıda 6 gündem maddesi görüşüldü. Bir önceki meclis toplantısının tutanaklarının okunmasıyla başlayan toplantı, 2009 yılı faaliyet raporunun okunması ve oylanmasıyla devam etti. Meclis üyeleri faaliyet raporunu oy birliğiyle kabul ederken, başkan Yıldırım,  kısa bir teşekkür konuşması yaptı.

MALİ SIKINTI YAŞANDI
Yıldırım şunları kaydetti; “Karamürsel Belediyesi olarak bugüne kadar hep birlikte ilçe halkına en iyi hizmeti vermeye çalıştık. 2009 yılında belde belediyelerinin devredilmesiyle mali anlamda sıkıntılar yaşadık. Hazırladığımız programı hızlı bir şekilde uygulayarak belediyemizin kısıtlı imkanlarına rağmen tüm birimlerimizle halkımıza en iyi hizmeti vermenin gayreti içinde olduk.

PERSONELE TEŞEKKÜR
Kısıtlı imkanlarımızı doğru, yerinde ve adaletli kullanarak, ilçe merkeziyle birlikte ilçemize mahalle olarak bağlanan beldelerde de hizmetler ürettik. Belediyemiz bünyesinde en üst yönetiminden en alt kademedeki personelimize kadar bu özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Ayrıca faaliyet raporumuzun oy birliğiyle kabul edilmesi nedeniyle tüm meclis üyelerine gösterdikleri samimiyet ve güven için teşekkür ederim.”

GAYRİ MENKUL SATIŞI
Ardından komisyon üyeleri seçilerek, Karamürsel-Kızderbent-Çamdibi Sulama Birliği`ne belediye adına iştirak edilmesiyle ilgili komisyon raporuyla Karamürsel Belediyesi`ne ait bazı gayrimenkullerin satışıyla ilgili türlü işler komisyon raporu okunarak, oy birliğiyle kabul edildi. Belediye meclisi mayıs ayı meclis toplantısının 4 Mayıs 2010 Salı günü saat 10.00`da yapılmasını kararlaştırarak toplantıya son verdi.

Karamürsel Belediye Meclisi Komisyonların seçimini yaptı. Buna göre komisyonlarda şu isimler yer aldı;

Belediye Encümeni
Belgin Ergen (AKP)
Hasan Taşkan (AKP)

İmar Komisyonu
Hasan Taşkan(AKP)
Ahmet Pehlivan (AKP)
Recai Bayraktar (AKP)
Ali Algüzey (DP)
Recep Özbakır (DP)

Plan Bütçe Komisyonu
Ali Kocabıçak (AKP)
Recai Bayraktar (AKP)
Ahmet Utaş (AKP)
Mehmet Akan (DP)
Rıdvan Durak (DP)

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ